• DOLAR 31,07 %0.17
  • EURO 33,68 %-0.05
  • ALTIN 2.032,18 %0.75
  • BİST100 9.374,20 %0.00
  • BITCOIN 51.500 %0.68
  • ETHERIUM 3.029 %2.54
19°
Hüseyin Aslan

Tüm Makaleleri

Hüseyin Aslan

CHP dağınık görüntüyle yerel iktidar hedefinden uzaklaşıyor

CHP; İzmir ‘de kararsız ve ‘’dağınık’’ bir görüntü sergileyerek, seçim şansını zora sokup yerel iktidar hedefinden uzaklaşıyor.

Kaderimiz yoksullukta buluşmak mı?

Ekonomik göstergelere baktığımızda toplumun yarısının ‘’yoksul’’, dörtte birinin de ‘’açlık’’ sınırında yaşam mücadelesi verdiğini görüyoruz.

Ardahan’da Faruk Demir mucizesi…

Uzun süredir ilgi duyduğum, görmek istediğim ülkemizin doğusundaki iki ilimiz Kars ve Ardahan’a Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in daveti üzerine; eşim Özgür Aslan’la beraber üç günlük bir gezi p...

Hukuk güvencesi yoksa; yabancı yatırımcı gelmez…

Ekonomi; demokrasi; hukukun üstünlüğü, yargı bağımsızlığı, temel insan hakları, düzenleyici ve denetleyici kurumların bağımsızlığı ile mülkiyet haklarından soyutlanmış olarak ele alınıp değerlendirile...

Soyer; Kemeraltı’nı küresel lige taşıyor…

Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ;’’tarihi mirasımız KEMERALTI çarşısı’nı geçmişteki ‘’parlak’’ günlerine yeniden döndürmeyi ve temel hedef olarak da; UNESCO DÜNYA MİRASI listesine aldırmayı pla...

Medya özgür değilse; halk da özgür değildir…

Görsel, işitsel, yazılı medyanın haber portallarının vazgeçilmez temel görevi; demokratik medya düzeninde kamu hizmeti anlayışıyla halkı doğru bilgilerle bilgilendirmektir.

5 milyon aile yardıma muhtaç

Yüksek enflasyon ortamı ve Türk Lirası’ndaki değer kaybıyla düşen alım gücünün üstüne vergiler ve yeni zamlar da eklenince yardıma muhtaç olan vatandaşların sayısı, her geçen gün artıyor.

İzmir, küresel kent olmalı

Yeni yıla merhaba, HOŞGELDİN 2024…

Soyer, İzmir vizyonunu anlattı…

Irak'ın Kuzey'inde Pençe-kilit üs bölgesinde bölücü terör örgütü PKK'nın saldırısı ve çıkan çatışma sonucunda iki günde, 12 vatan evladımızın şehit olmasından derin bir üzüntü duydum.

İzmir’in üretken, projeci, ufku açık başkanlara ihtiyacı var…

Belediyecilik hizmeti; gecemizi gündüzümüzü, yaşamımızın tüm alanlarını kapsayan özellikli bir hizmet alanıdır.