Her yıl olduğu gibi bu yıl da Fanta Fest, yaz konserleri düzenlemeye devam ediyor. Birbirinden ünlü isimler festival kapsamında vatandaşlarla buluşuyor.

Bu yıl da Edis, Güneş ve Ceza festival kapsamında konser verecek. İzmir'deki konser 19 Ağustos'ta gerçekleşecek. Konser Gündoğdu Meydanı'nda yapılacak.

Sınırsız müzik, etkinlikler ve lezzetli atıştırmalıkların yer alacağı belirtilen festival, eğlence severlere unutulmaz anlar yaşatacak.

2000 puanı toplayan festivale girecek

Fanta kapaklarında bulunan puanları toplayarak festivale giriş yapılacak. Toplamda 2000 puana sahip olanlar festivale katılabilecek. Festivale katılanları gün boyu bir çok sürpriz bekliyor olacak. Festival boyunca gerçekleşecek etkinlikler de birbirinden özel hediyeler dağıtılacak.

Fanta Portakal 200 ML kutu/cam şişe, 250 ML kutu, 300 ML cam şişe ve 330 ML kutu ürünleri 400 puan, 250 ML, 330 ML, 1L, 1.25L, 1.5L, 1.75L, 2L, 2.5L, 3L PET ürünleri 250 puan, What The Fanta 1L PET ürünü 1000 puan kazandırmaktadır.

Puanlar nereye girilecek?

Fanta Festivaline giriş yapabilmek için topladığınız puanları Daha Daha uygulaması veya web sitesi üzerinden Daha Cüzdanına aktarmanız gerekmektedir. https://www.dahadaha.com/ adresine tıkladıktan sonra veya mobil uygulamasını indirerek sisteme giriş yaptıktan sonra KODU GİR bölümünden kodunuzu girerek puanlarınızı sisteme yükleyebilirsiniz.