Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Banu Parlak, kooperatif dolandırıcılığı suçundan İstanbul Havalimanı girişinde yapılan uygulama noktasında gözaltına alındı. Parlak, işlemleri için Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne sevk edildi.

Dilan Polat ile aralarında gerginlik vardı!

Dilan Polat ile aralarındaki gerginliği sık sık sosyal medya üzerinden gözler önüne seren Banu Parlak, Polat ailesinin güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınmasının ardından yaptığı paylaşımlarla gündeme oturmuştu. Parlak, önceki gün Instagram hesabından yayınladığı bir video ile Dilan Polat'ın taklidini yaparak dikkat çekti. Polat'ın gözaltına alınma anının görüntülerini alay konusu yapan Parlak'a, kullanıcılar tepki göstermişti. 

Polat ekim sonunda güzellik merkezindeki müşterisi ile davalık olmuştu

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Banu Parlak, güzellik merkezine gelen bir müşterisiyle davalık olmuştu. Yağ yakma operasyonu sonucu yaralanan Aliye A., Banu Parlak'ın güzellik merkezinden şikayetçi olmuştu. Merkezin operasyon yapma yetkisi bulunmadığı da belirlenince, Parlak hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. 

Banu Parlak kimdir?

Banu Parlak, 1987 senesinde Kastamonu'da doğdu. 2017 yılında Okan Öztürk ile evlenen Parlak'ın bir kızı oldu. Ancak Okan Öztürk ve Banu Parlak, 2018 yılında boşandı. Banu Parlak, 35 yaşındadır.