CHP'li Durmaz: 'İnançlıyız, umutluyuz, kararlıyız'

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, Kırıkkale Kültür ve Dayanışma Derneği ile Yenimahalle'deki vatandaşları ziyarette bulunarak, bu süreç içerisinde katkı ve destekleri için teşekkür etti.

POLİTİKA 09.02.2019, 09:47 09.02.2019, 10:03
CHP'li Durmaz: 'İnançlıyız, umutluyuz, kararlıyız'

İZ GAZETE- 31 Mart yerel seçimlerinde CHP Aliağa Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Özcan Durmaz, seçim çalışmalarına devam ediyor. CHP'li Özcan Durmaz, Aliağa'daki Kırıkkale Kültür ve Dayanışma Derneği'ne giderek, proje ve çözüm önerilerini anlattı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Durmaz," Kırıkkale'den gelip Aliağa'ya yerleşmiş, Aliağalı olmuş hemşehrilerimizle buluştuk. Ptojelerimizi anlattık, nasıl gerçekleştireceğimizi anlattık, katkı ve desteklerini istedik. Bizleri misafir eden Kırıkkaleli hemşehrilerimize, Kırıkkale Kültür ve Dayanışma Derneği'ne gösterdikleri teveccüh için çok teşekkür ederim. Birlikte başaracağız."ifadelerini kullandı.

Diğer ziyaretini Yenimahalle'de gerçekleştiren Özcan Durmaz, vatandaşların sorunlarını dinledi. Martın sonu bahar diyerek, "Biz eğitimden sağlığa, trafikten istihdama kadar ürettiğimiz projelerimizi paylaştık; onlar dertlerini, sıkıntılarını anlattı. Gördük ki Aliağa'nın sıkıntılarını doğru tespit etmiş, doğru projelerle yola çıkmışız. İnançlıyız, umutluyuz, kararlıyız!.."

Yorumlar (0)
banner96
banner178
17°
sisli
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü