CHP Adayı Durmaz yurttaşlar için WhatsApp hattı açtı

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, 31 Mart yerel seçim çalışmaları süresince daha fazla seçmenle iletişim kurmak için WhatsApp hattı açtı.

POLİTİKA 06.03.2019, 11:58 06.03.2019, 18:31
CHP Adayı Durmaz yurttaşlar için WhatsApp hattı açtı

Vatandaşların istek, öneri ve görüşlerini bildirmeleri için WhatsApp iletişim hattını devreye sokan CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, 0232 249 09 35 numaralı adresini sosyal medyadan duyurdu.

Akıllı telefon uygulamalarında aktif olarak kullanılan WhatsApp’ın artık hayatımızın bir parçası olduğuna dikkat çeken Özcan Durmaz, “Seçim kampanyası sürecinde bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak, bizim de herkese ulaşabilmek amacıyla kurduğumuz WhatsApp iletişim hattımız, seçimden sonra da vatandaşlarımızın hizmetine açık olacak. Hemşerilerim bu numaradan arzu ederlerse arayarak, arzu ederlerse yazarak soru, görüş ve önerilerini aktarabilecekler. Yerel yönetim ile ilgili görüşlerini, projelere yönelik önerilerini ve belediyeden beklentilerini bizimle paylaşan vatandaşlarımızla birlikte katılımcı belediyecilik anlayışımızı şimdiden hayata geçirmiş olacağız” diyerek, Aliağa’da belediye ile halkı ortak akılda buluşturacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
14°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?