Özkan: 'Yazık oldu basın kuruluşlarına'

Cumhuriyet Halk Partisi Basından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan'dan Akşam gazetesinin haberine sert tepki.

MEDYA 13.09.2018, 16:00
Özkan: 'Yazık oldu basın kuruluşlarına'

İZ GAZETE - CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, KRT ile ilgili basında yer alan haberlere tepki gösterdi.

Akşam gazetesinde yayınlanan "CHP’de yüzde 51 hissesi alınan KRT daha yayına başlamadan büyük bir kavgaya neden oldu. Halk TV’ye alternatif olarak kurulacak olan televizyon kanalında tek sorumlu olmak isteyen Tuncay Özkan’a sert bir rakip çıktı. CHP’de para trafiğini organize eden Erdoğan Toprak’ın kanalda söz sahibi olmak istemesi kriz çıkarttı." haberine sosyal medya hesabından tepki gösteren Özkan, KRT'yı satın almadığını ifade etti. 

Özkan açıklamasında şu ifadeleri kullandı; "Bunların tamamı yalan. CHP’nin, Erdoğan Toprak'ın veya benim KRT‘yi satın almamız söz konusu değil. Hürriyet internet sayfalarına bu yalanı taşımak da gazetecilik değil. Yazık oldu koca basın kuruluşlarına! Kime sordunuz da haber yapıyorsunuz?"

Yorumlar (1)
Yıldırım 11 ay önce
Bırakın kişisel çıkarı kavgayı parti kan kaybediyor sizlerin umurunda olmayabilir ama biz CHP ye gönül verenleri kahrediyor artık kerhen oy verecek halimizde kalmadı
banner96
33°
açık
Günün Anketi Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü