Müzisyen Onur Şener'in öldürüldüğü korkunç olay, dün gece saatlerinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir mekânda meydana geldi. 

İddialara göre, mekânda bulunan ve henüz kimlikleri belirlenemeyen üç kişi, müzisyen Onur Şener'den şarkı isteğinde bulundu. Müzisyen Onur Şener ise şarkıyı bilmediğini söyledi. Bunun üzerine üçkişi, mekân kapanışı sırasında müzisyen ile tartışmaya başladı. 

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucunda üç kişi, Onur Şener'e şişelerle saldırırken ortalık savaş alanına döndü. Kırılan cam şişeler Onur Şener'in boynuna saplanırken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri kavgada ağır yaralanan Onur Şener'i hastaneye sevk etti. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Onur Şener kurtarılamadı. Polis, olayla ilgili üç kişiyi gözaltına aldı. 

HALUK LEVENT'TEN AÇIKLAMA

Öte yandan Haluk Levent, acı olay sonrası taziye mesajını paylaşarak, "İnanamıyorum. Onur! Güzel kardeşim! Nasıl kıydılar sana? Hem de bir istek şarkı için! Nereye gidiyoruz belli değil, belli değil halimiz..." ifadelerine yer verdi.

Daha sonra yeni bir paylaşım yapan Levent, şunları yazdı:

"Şimdi Ahbaplar bildirdi. Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığı'nda müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor. Daha da şoktayım. Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar. 

ALİ G. çalışma bakanlığı bürokrat

İLKER K. çalışma bakanlığı müfettiş

Semih S. TAİ’de mühendis"