Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız Ünsal, Pazar günü sahilde ve sosyal tesislerde zaman geçiren Karşıyakalılar ile buluştu. Sahil turuna Tersane’den başlayan Yıldız Ünsal, her yaştan vatandaşlar tarafından ilgi ve sevgiyle karşılandı. Vatandaşların taleplerini dinleyen Ünsal, ihtiyaçlara çözüm olacak projelerinden ve öncelikli hedeflerinden bahsetti.

Halkın ilgi ve desteği sayesinde yerel seçimlerde büyük bir başarı elde edeceklerine inandığını belirten Başkan Adayı Ünsal, 1 Nisan’ın hem Türkiye için hem de İzmir ve Karşıyaka için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacağını söyledi. Ünsal ile kucaklaşıp hatıra fotoğrafları çektiren vatandaşlar da kendisine güvendiklerini ve başarılı bir başkan olacağına yürekten inandıklarını dile getirdi.

İşimiz gücümüz Karşıyaka

Sokaktan aldığı büyük güçle pırıl pırıl bir kent ve aydınlık bir gelecek yaratmak için yola çıktığını vurgulayan B. Yıldız Ünsal “İzmir’in ve belki de Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahibiz Karşıyaka’da. Bu sahili, bu muhteşem kenti böylesi aydınlık ve çağdaş insanlarla paylaştığımız için de çok şanslıyız. Karşıyaka’ya ve bu eşsiz Karşıyaka halkına yakışmak için, değerlerimize sahip çıkıp geleceğe taşımak için kararlılıkla çalışacağız. İşimiz gücümüz Karşıyaka olacak. Çocuklarımıza güzel sokaklar, modern parklar ve yaşanabilir bir ilçe bırakacağız. Engelli bireylerimiz için erişilebilir olanaklar yaratacağız. Büyüklerimiz, gençlerimiz, her bir yurttaşımız baş tacımız olacak. Her kesimi kucaklayan projelerimizi tek tek yaşama geçireceğiz. Kentimizi birlikte yönetip geleceğin Karşıyaka’sını el ele yaracatacağız” diye konuştu.

Editör: Özlem Çimen Durmaz