Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir Belediye Başkan Adayı Ünal Işık yerel seçime günler kala saha çalışmalarına hız verdi. Ramazan ayı nedeniyle düzenlenen iftar programlarında vatandaşlarla buluşan Işık, geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı projeleri birebir anlatmaya başladı.

Gaziemir’de mahalle ve sokak gezilerinde kapıları çalan ve tek tek evleri dolaşan Işık, proje kitapçıkları, vaadlerinin yer aldığı afiş ve broşürlerini dağıttı. Meclis üyesi adayları, partililer ile gönüllülerin de katıldığı ziyaretlere İlçe Başkanı Kasım Özkan, CHP eski PM Üyesi Umut Tekin ve İlçe eski Başkanı Yüksel Demirsoy ve İl eski Yöneticisş Yasin Ergül de eşlik etti. Gaziemir’in her yerine ulaştıklarını ifade eden Işık, rekor bir oy beklediğini söylerken, “Biz insana dokunan, gerçekçi projelerimiz ile geliyoruz. Devletin imkanlarını, kamunun kaynaklarını siyasi partilerin projesi olarak anlatmıyoruz. Ne yazık ki bizim vergilerimizle yapılacak devlet projeleri adaylar tarafından vatandaşa empoze edilmeye çalışılıyor” dedi.

Huzur ve güven bir arada olacak

Gaziemir’in potansiyeline vurgu yapan Işık şunları söyledi: “Vatandaşlarımızın mahalle mahalle, sokak sokak taleplerini dinliyoruz. İnsana dokunan, belediyenin sorumluluk alanında olan, bütçesi ve kaynağı belli icraatler ile geleceğiz. Vatandaşımızı sadece seçim zamanı hatırlayanlar ile onlara gerçek hizmet edecekleri ayırabilecek bir anlayışın Gaziemir’de hakim olduğunu zaten biliyoruz. Gaziemir’de huzur ve güvenin yanında herkesi mutlu edecek projelerimizi çoktan planladık. Kimse merak etmesin. Büyük Gaziemir ailesi tüm fertleriyle birlik ve beraberlik içimindedir”

Editör: Tuğkan Üsküp