Kurulan kadroların futbol dünyasındaki istatistiklerle puanlandığı fantezi futbol çok uzun yıllardır hayatımızın içerisinde. Ancak hiçbir zaman son dönemdeki kadar profesyonel bir biçimde karşımızda olmamıştı.

Petrol Ofisi Sosyal Lig bugüne kadar yapılmış olan en kurumsal fantezi futbol ligi olarak karşımıza çıkıyor. TFF Süper Lig’de belirlenmiş olan fikstür programı ile hareket eden Sosyal Lig, her hafta önemli hediyeler dağıtıyor. Sezon sonunda verilen hediyeler ise dudak uçuklatacak cinste. Siz de hemen kayıt işlemlerini tamamlayıp bu harika dünyanın bir parçası olabilirsiniz.

Petrol Ofisi Sosyal Lig ile Fikstürü Takip Etmek Çok Daha Eğlenceli

TFF Süper Lig fikstürü henüz lig başlamadan önce belirleniyor. 20 takımla oynanan Süper Lig’de mücadele 38 hafta boyunca devam etmekte. Ligin başında her hafta hangi takımın rakibiyle oynayacağı belirleniyor ve bütün bir sezon belirlenen bu fikstüre göre ilerliyor.
Tutkunu oldukları takımı destekleyen futbolseverler her zaman gelecek maçı merak ederken bunun için fikstüre bakmak zorunda oluyorlar. Petrol Ofisi Sosyal Lig fikstürü takip etmenin en güzel yollarından bir tanesi.

Oyunda başarıya ulaşmak için birçok takımın fikstürünü takip ediyorsunuz. Kadroyu iyi bir şekilde kurmanın yanı sıra erken kurmanın da avantajları var. Bu yüzden fikstüre ilk günden bakmanız gerekiyor. Fikstürü Sosyal Lig ile takip ederek çok önemli ödüller de kazanma şansını elde edeceksiniz.

Fikstürü incelemek ve gelecek haftayı analiz etmek için farklı uygulamalar kullanmanıza gerek yok. Oyunun içerisindeki Maç Merkezi bölümünden ayrıntılı fikstüre ulaşmanız mümkün. Ayrıca Petrol Ofisi Sosyal Lig, dünyanın en büyük futbol istatistik markası olan OPTA ile çalıştığından tüm istatistikler ve veriler anlık olarak uygulamaya aktarılıyor. Böylece fikstürdeki değişikliklerden dahi ilk sizin haberiniz oluyor.

Hem Fikstürü Takip Edin Hem Hediyeler Kazanın!

Normal şartlarda tüm Süper Lig takımlarının fikstürünü takip etmek istemezsiniz. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig ile bu bir gereklilik haline geliyor. Çünkü oyuncuların karşılarındaki takıma göre performansları artıp azalabilir. Bu yüzden de en iyi kadroyu kurmak adına fikstürü ayrıntılı bir şekilde takip etmeniz gerekiyor.

Fikstür takibini yapıyor olmanız size muhteşem hediyeler kazandırabilir. Alacağınız hediyeler ile yepyeni bir telefona ya da otomobile sahip olmanız mümkün olacak. Bunun yanı sıra Petrol Ofisi tarafından her hafta dağıtılan 500 TL tutarındaki yakıt fişlerini de kazanabilirsiniz. Bütün bu hediyeler için uygulamaya girip fikstürü incelemeniz yeterli olacaktır.

Fikstürdeki Her Maçı Analiz Edenler Hediyeler Kazanıyor!

Uygulama üzerinden yayınlanan fikstür programı sizlere fikir veriyor olsa da bunun analizini yapmanız gerekli. Bildiğiniz gibi Sosyal Lig ve diğer fantezi futbol oyunlarında en iyi oyunculardan kurulu bir kadro oluşturamıyorsunuz. Sizlere bir bütçe sunuluyor ve sunulan bu bütçe ışığında oyuncu seçimlerini gerçekleştiriyorsunuz. Haliyle ligin daha düşük kalibre takımlarından da oyuncular seçmeniz gerekli.

Seçeceğiniz oyuncunun bu hafta hangi takıma karşı oynayacağı çok önemli. Karşı takımın yedek kalecisi oynamak zorundaysa o forvet oyuncusuna daha fazla güvenebilirsiniz. Benzer bir biçimde defansında bolca eksikleri olan takımdan futbolcu almamak da doğru bir tercih olabilecektir. Bütün bu etmenleri göz önünde bulundurarak kararınızı verirseniz hediyelere bir adım daha yaklaşacaksınız.

Fikstür İçerisinde Özel Turnuvalar ve Muhteşem Ödüller!

TFF Süper Lig fikstürü belirlendikten sonra bütün puanlamalar bu fikstüre göre yapılıyor. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig sizlere çok daha fazla ödül dağıtabilmek adına ek turnuvalar da gerçekleştirmekte. Lig serüveni içerisinde düzenlenen bu turnuvalara katılım gösterirseniz turnuva birincilerine verilen ödüllerin de sahibi olabileceksiniz.

Turnuvalara katılım gösteren kişiler kazanmaları durumunda o dönemin en yeni Apple iPhone modeline sahip oluyor. Değeri son dönemde iyice yükselen bu harika akıllı telefonlar ile birlikte hem Petrol Ofisi Sosyal Lig’i daha rahat oynayacak hem de diğer donanımsal özelliklerin keyfini süreceksiniz.

Turnuva ödülleri iPhone ile de sınırlı değil. Bu muhteşem akıllı telefonun yanı sıra turnuvada başarı gösteren 10 kişiye Sezonluk TOD TV Sezonluk Taraftar Paketi hediye ediliyor. Alacağınız bu ödülle birlikte ligimizde oynanan maçların tamamını canlı olarak takip etme şansını yakalayacaksınız. Böylece oyuncuları da çok daha iyi analiz edebilir ve sezonu çok daha üst sıralarda bitirme şansını yakalayabilirsiniz.

Fikstür İçerisinde Binlerce Oyuncu İle Yarışma Fırsatı!

Petrol Ofisi Sosyal Lig dünya çapında bir oyun. TFF Süper Lig’i seven ve takip eden herkes bu mobil uygulamayı indirdikten sonra büyük bir keyifle oynamaya başlayabilir. Tabi ki uygulamaya yapılan kayıtlar ağırlıklı olarak ülkemizin içerisinden gerçekleşiyor. Ödüllerin çok büyük olması da katılımın son derece fazla olmasına sebep olmakta. Ancak futbolu seven ve analizlerini en iyi şekilde gerçekleştiren kişiler için kişi sayısı çok önemli değil.

Yayınlanan maç fikstürü çerçevesinde analizlerinizi gerçekleştirirseniz en iyi kadroyu kurmanız mümkün hale gelecektir. Teknik direktörden yedek kalecilere kadar en iyi kadroyu kurup puanları toplamaya hemen başlayın. Oyunu oynadıkça puan kazanmanız çok daha kolay olacak. Ligin hem ilk hem de ikinci yarısında sezonluk ödüller dağıtıldığı için hiçbir zaman sizler için geç değil.

Bütün Bu Eğlence Tamamen Ücretsiz!

Harika ödüller veren bir yarışmaya katılım göstermek istiyorsanız bunun ücretli olmasını beklersiniz. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig herhangi bir ücret talep etmiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde oyuna kayıt olup oynayabilirsiniz. İsterseniz oyun içerisindeki ücretli hizmetleri alarak işinizi biraz daha kolaylaştırabilirsiniz. Ancak hiçbir ücret ödemeden oynamak ve kazanmak istiyorsanız bunu yapma imkanınızın olduğunu da bilmeniz gerekli.

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dogus.sosyallig&hl=tr
https://apps.apple.com/tr/app/sosyal-lig/id725481540?l=tr
https://www.sosyallig.com/nasil-oynarim