Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kaldı. İkinci tur öncesi Sinan Oğan'ın hangi adayı destekleyeceği merak ediliyor. Vatandaşlar Sinan Oğan kimi destekleyecek?, Sinan Oğan'ın toplantısı ne zaman? Sinan Oğan kararını ne zaman açıklayacak? Sinan Oğan'ın basın toplantısı saat kaçta? Sinan Oğan kimi destekleyecek? diye arama yapıyor.


Sinan Oğan'ın basın toplantısı ne zaman? Saat kaçta?

Sinan Oğan, ikinci tur ile ilgili kararını bugün açıklayacak. Sinan Oğan, bugün saat 17.00'da konu ile ilgili basın toplantısı düzenleyecek.

Sinan Oğan kimi destekleyecek?

Twitter hesabından açıklama yapan Sinan Oğan, kararını bugün düzenleyecekleri basın toplantısı ile duyuracağını belirtti. Oğan şunları söyledi: "Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu ile ilgili tutumumuzu yarın saat 17.00'da düzenleyeceğimiz bir basın toplantısı ile açıklayacağız. Yaptığımız istişarelerin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yarınki görüşmeler ve istişareler de tamamlandığında artık kararımızı netleştirip, bunu Türk milletinin aziz evlatları ile paylaşmış olacağız. Kararımızı herhangi bir saikle değil, Türk milletinin geleceği, ülkemizin birlik ve bütünlüğü ile istikrarının önemli olacağını, ayrıca meselelere farklı beklentiler ile değil, ilkeler bazında baktığımızın da bilinmesini isteriz."