Mahalle ziyaretleriyle vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dinleyen Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, Yeniköy ve Gölcükler mahallerinde vatandaşla buluştu. Yapılan ziyaretlerde mahalle sakinlerini dinleyen Başkan V. Özkan, belediyenin çalışmaları hakkında da vatandaşları bilgilendirdi.

WhatsApp Image 2023-07-14 at 09.02.34 (1) (1)

Menderesliler memnun

Sahaya inen Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan’ın yanında belediye hizmetlerinin daha etkin ve hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlamak amacıyla birim müdürleri de yer alıyor. Mahalle muhtarlarının da katıldığı buluşmada vatandaşlar tek tek dinleniyor, gerekli notlar alınıyor. Vatandaşlar da Özkan ve ekibini mahallelerinde görmekten memnun olduklarını ifade etti.

Sahadayız

Göreve geldiği andan itibaren vatandaş buluşmalarına önem verdiğini ifade eden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, "Hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek onları dinliyor, şikâyet, talep ve önerilerini dikkate alıyoruz. Vatandaşın belediye başkanını sahada görmesi ve onunla birebir iletişim içinde olmasını önemsiyorum. Bu nedenle ilk andan itibaren sahadayız. Onların dinleyerek, onların sesi olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Buluşmalarımızda birim müdürlerimizle birlikte mahalle muhtarlarımızda bizimle oluyor böylece daha etkin bir çalışmayı hayata geçirmiş oluyoruz. Hemşeherilerimizin de gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden memnun olduğunu görmek doğru adımları attığımızın göstergesi, bu da bizi mutlu ediyor’’ dedi.

WhatsApp Image 2023-07-14 at 09.02.34 (2)

’Vatandaşımızın sesiyiz

44 mahallenin her birine önem verdiklerini kaydeden Başkan V. Özkan, “Eşit hizmet anlayışımızla sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunmak adına çalışıyoruz. Ben ve ekibim vatandaşlarımızın sesi olmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Menderes’imizin her bir noktası bizim için değerli. Bu anlayışla her mahallemize en iyi hizmeti verebilmek adına görevimizin başındayız. Canla başla, gece gündüz demeden hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edecek, vatandaş buluşmalarımızı da sürdüreceğiz. Çünkü Menderes ve Menderesli hemşehrilerim her şeyin en güzelini hak ediyor” dedi.