“İzmir’e Hyatt geldi” mottosuyla aralık ayında kapılarını açan Hyatt Regency İzmir İstinyepark yaklaşık 500 davetlinin katılım gösterdiği görkemli bir gece düzenledi. İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra protokol isimlerin de yer aldığı geceye basın mensuplarının ilgili büyüktü. Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Hyatt Regency İzmir İstinyepark Genel Müdürü Zafer Canbaz: “İzmir’e hayat geldi diyerek çıktığımız bu keyifli yolculukta,  ülkemizin en nadide şehri İzmir’de tüm misafirlerimize ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunma hedefimize kısa sürede ulaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak için bir araya geldiğimiz bu özel gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor keyifli bir gece geçirmenizi diliyorum” dedi.

Geniş bir protokol masasının davet edildiği gecede İzmir Cemiyet hayatının tanınan ünlü simaları da objektiflere takıldı. Şef Necdet Çolakoğlu imzasıyla hazırlanan özel menünün tadımıyla başlayan davet sevilen müzisyen Emir Ersoy’un keyifli konseriyle devam etti. Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneğine bağışlanmak üzere ünlü Ebru sanatçısı Garip Ay’ın hayat verdiği ve İzmir’in hikâyesini anlatan sanat eseri Yekta Kopan anlatımıyla katılan herkesi büyüledi. Sanat eseri Hyatt Regency İzmir İstinyepark özel davetinde eğlence dolu saatler gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

  

Hyatt Regency otelleri hakkında

Merkezi Chicago'da bulunan Hyatt Hotels Grup sahip olduğu ve misafirlerine konaklamanın ötesinde bir deneyim sunan güçlü mirasıyla dünyanın sayılı otel zincirleri arasında yer alıyor. Hyatt ailesi sahip olduğu deneyimli kadrosuyla dünyanın birçok yerinde ayrıcalıklı hizmet ve konukseverliğin adresi olmayı başarıyor.  Hyatt Hotels Grup’a bağlı Hyatt®, Park Hyatt®, Andaz®, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt Place® ve Hyatt HouseTM çatısı altındaki otel ve tatil köyleri Hyatt çatısı altında yönetiliyor, franchise hizmeti veriyor ve dönemin otelcilik trendlerini en üst seviyede yakalayan bir anlayışla sürekli geliştiriliyor. Marka kimliğini Hyatt Summerfield Suites® olarak güncelleyen Hyatt House, Hyatt Residential Group, Inc, Hyatt ResidencesTM ve Hyatt Residence ClubTM ile birlikte şirketin dünya ölçeğindeki portföyü bugün 45 ülkede 492 mülkten oluşuyor.