Meteoroloji'den alınan verilere göre İzmir'de yağmur devam edecek. 21 Kasım Salı günü İzmir'de parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklık ise 19 dereye yükselecek.

Çarşamba gününden itibaren ise İzmir yağmurlu havanın etkisi altına giriyor. Çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri İzmir'de yağmur etkili olacak.

Muğla'da da yağmur var

Muğla'da da yağmur etkisini sürdürmeye devam edecek. Yarın yani 21 Kasım Salı günü Muğla'da parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklık ise 16 derece olarak hissedilecek.

Çarşamba günü ise Muğla'ya yağmur geliyor. Sıcaklıklar ise 13 dereceye kadar düşecek.

Perşembe günü ise hava yine parçalı bulutlu. Güneşin etkisi ile sıcaklıklar 18 dereceye yükselecek.

Cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günü ise Muğla'da yağmur etkili olacak.

Aydın'da yağmur sürecek

Aydın yarından itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek.
Yeni haftanın ilk gününe düşen sıcaklık değerleri ile soğuk bir hava ile başlayan Aydın’da yarın akşam saatlerinden itibaren yağışlı hava etkili olacak. Aydında hava bugün parçalı bulutlu, yarın parçalı zamanla çok bulutlu, akşamdan itibaren kıyıları sağanak yağışlı, Çarşamba, parçalı ve çok bulutlu, kıyıları kuvvetli olmak üzere il geneli gök gürültülü sağanak yağışlı, Perşembe parçalı ve çok bulutlu, kıyıları kuvvetli olmak üzere doğusu dışında gök gürültülü sağanak yağışlı, Cuma ise parçalı ve çok bulutlu, batısı kuvvetli olmak üzere il geneli gök gürültülü sağanak yağışlı, sabah saatleri kıyıları puslu yer yer sisli havanın etkili olması bekleniyor.


Denizli'de 5 gün yağmur var

Denizli'de yağmur etkisini sürdürmeye devam ediyor. Yarın hava parçalı bulutlu olacak ancak çarşamba gününden itibaren kente yağmur geliyor.

Perşembe günü yağmura bir gün ara verilecek ve hava yeniden parçalı bulutlu olacak. Sıcaklık ise 18 derece olarak hissedilecek.