• DOLAR 32,86 %-0.04
  • EURO 35,18 %-0.06
  • ALTIN 2.450,55 %0.00
  • BİST100 10.771 %0.00
  • BITCOIN 63.001 %-1.93
  • ETHERIUM 3.409 %-3.38
21°

İnşaat Haberleri

İnşaat haberleri ve güncel İnşaat gelişmeleri, İnşaat ile ilgili tüm video, İnşaat fotoğrafları ve İnşaat haberleri İz Gazete - İzmir Haberleri - Son Dakika Haberler sitemizde


DENİZLİ

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde, sulama kanalı çalışması sırasında yaşanan toprak kayması nedeniyle 1 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi de ağır yaralandı.

DENİZLİ

Denizli'nin Tavas ilçesindeki bir inşaatta beton mikserinin hareket eden ayağına başı sıkışan işçi yaşamını yitirdi.

MANİSA

Manisa'da bir fabrikanın kanalizasyon hattı için açılan çukurda göçük yaşanması sonucu 1 işçi hayatını kaybetti.

MUĞLA

Sinpaş inşaatına denetimde bulunan ve inşaatın durdurulması talimatını veren Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

MUĞLA

Limak tarafından Bodrum’da orman ve sit alanında yapılması planlanan Turizm Konaklama Tesisi Projesi için ' 'ÇED gerekli değildir'' kararı verildi.

İzmir Konak’ta bulunan ve yapımına 2017’de başlanılan Nevvar Salih İşgören Ulu Cami’nin inşaatı aradan geçen 7 yılda tamamlanamadı.

Yeşilyurt’ta yaşayan vatandaşların pazar ihtiyaçlarını karşılayacak ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlayacak Yeşilyurt Pazaryeri'nin inşaatı hızla devam ediyor.

MUĞLA

Bodrum'da turizm sezonunun gelmesiyle birlikte inşaat yasakları 15 Mayıs itibariyle başladı. İnşaat yasaklarını dinlemeyen firmalar ise çalışmalarını sürdürüyor.

AYDIN

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, henüz inşaat çalışmaları başlamayan lüks konutları, iddiaya göre birden fazla kişiye satan firma sahibi S.Ü., ortadan kayboldu.

İZMİR HABERLERİ

Türkiye’nin ilk ve tek belediye hastanesi İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, ek hizmet binası yapılması için ihaleye çıkıyor. İhale, 3...

MUĞLA

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir inşaat alanında meydana gelen heyelanda toprak altında kalan 2 işçi kurtarıldı.

İZMİR HABERLERİ

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İzmir Mühendisler Odası (İMO) Şubesi, Aliağa'da yapımı devam eden TOKİ inşaatındaki hatalar ve...