Koç Burcu Günlük Burç Yorumu - 21 Mart / 20 Nisan

Sevgili Koç burçları, duygularınızı sevgilinize ifade etmekte başarılısınız. Fakat aşırı hassasiyetiniz aranıza girebilir. Olaylara biraz daha sakin yaklaşın. Mesleğinizle ilgili problem ve güçlükler yaşanacak. Tüm bunlara dayanma azmini göstermelisiniz. Bu olaylar kendinize olan saygınızı kaybettirmesin, zamanla hepsinin çözüme kavuşacağına inanın. İş yaşamında doğabilecek maddi sıkıntılar, bireysel seviyede de yansımalarını gösterebilir. Hazmedilmesi zor olan besinlerden uzak durun.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu - 21 Nisan/21 Mayıs

Bugünlerde yaşadığınız kayıplara çok üzülüyorsunuz. Ancak hayat devam ediyor ve önünüzde güzel günler var. Kayıpların size yeni başlangıçlara yelken açma fırsatı sunduğunu anlamalısınız. Meslek yaşamınız son derece disiplinli bir dönemden geçiyor. Bu durum size biraz sıkıntı verebilir fakat dişinizi sıkıp, tempoya girmeye çalışın. Bugünlerde iyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Yediğiniz her şeye dikkat etmenize rağmen kilo veremiyorsunuz. Uzmana başvurun!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Mayıs /22 Haziran

Bugünlerde ilişkinizde karşı taraf hırçınlık gösterebilir. Ona ilgi göstermeye ve nedenini anlamak için ince eleyip sık dokumaya başlamalısınız! Sevginizi ve ilginizi karşı tarafa hissettirmeyi unutmayın. Başardığınız işler karşısında fazlasıyla takdir alacaksınız. Yeteneklisiniz ve aldığınız işeri başarıyla sonlandırıyorsunuz. Olumlu kişilik yapınız ve tavırlarınız sizi aranılan biri haline getiriyor. Fakat bütün bunlar sizi şımartmasın! Beklediğiniz paranın gelmesi, küçük bir aksilikten dolayı gecikebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Haziran / 22 Temmuz

Bugünlerde sevgilinin üzerine çok düşüyorsun. Onu sıkboğaz edersen yalan söylemeye mecbur bırakırsın. Böyle sıkmaya devam ettiğiniz takdirde aranızdaki duygular ölebilir. Kıskançlığın pençesinden kurtulun! Mesleğinizle ilgili aleyhinize olan bir konunun lehinize dönmesi sizi sevindirecek. İhtiyaç duyduğunuz maddi desteği kendinize en yakın hissettiğiniz kişiden alacaksınız. Sindirimi kolay besinleri tercih edin. Bu besinler, bağışıklık sisteminizin güçlenmesini sağlayacak.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Temmuz / 22 Ağustos

Sevgiliniz ile anlaşmazlıklarınız var. Kırgınsınız, onu biliyor. Konuşup olayları düzene sokmanız lazım. Ancak sizin ondan istediklerinizi anlaması için. Ona da zaman tanıyın! İş çevrenizden olan kişilerle tartışmalara girebilirsiniz. Bu kişiler, sizin başarınızı kıskanan kişiler olabilir. Biraz daha dikkatli olduğunuzda bunların kim olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Önemsemenizde yarar var. Maddi kazançlara yönelik yeni girişimler kapınızı çalabilir, değerlendirin. Ağır yemeklerin sonunda mide şikayetleri yaşamanız çok normal!


Başak Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Ağustos / 22 Eylül

Sevgili Başaklar, bugün aşk hayatınız durgun ve her şey yerli yerinde. Ancak sevgilinizle yaşayacağınız görüş ayrılıkları konusunda dikkatli olun. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Kendinizi sıkıntılı ve depresif hissediyorsunuz, fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düşünüp doğru kararlar alarak sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi değerlendirmeniz sizin yararınıza olacak. Yeni bir masraf kemerleri sıkmayı gerektirebilir. Diyetle birlikte egzersize başlamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Eylül / 22 Ekim

İlişkisi olan Terazi burçları bir bitişe hazırlansın. Bu ayrılık size çok acı verebilir. Kendinizi toparlamak için zamana ihtiyacınız olacak. İşsiz kalma korkunuzdan dolayı eliniz kolunuz bağlanmış durumda. Endişelerinizi bir kenara bırakıp önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışın. Kendinizden çok etrafınızdaki kişiler için para harcama huyunuz takdir ediliyor, ama sonunda sıkıntıyı çeken siz oluyorsunuz. Şişmanlık saplantınızdan vazgeçin, o kadar da kilolu değilsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Ekim / 21 Kasım

Aşk hayatınız darmaduman. İki kişi arasında karar vermek zorundasınız. Seçim yapmak sizi zorlayabilir, vereceğiniz kararı iyice düşünün. İşinizle ilgili yeni fikirler üretmeli, çevrenizle her zamankinden daha çok konuşmalı ve tartışmalısınız.İşinizi yeniden yoluna koyduğunuzda daha güçlü olacağınız ufku açık işler üzerine yoğunlaşın. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin. Yeni yatırımlar için uygun bir zaman değil. Uyku düzeninize ve yediklerinize dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Kasım / 21 Aralık

İlişkinizin geleceği hakkında önemli bir karar aldınız. Fakat almış olduğunuz kararı telefonla mı yoksa buluştuğunuzda mı söylemeye karar veremiyorsunuz. Seçim sizin! İşinizle ilgili yeni sorumluluklar almanız mümkün. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceleri aklınıza bile getirmeyin. Beraberinde yeni teklifler var. Küçük miktarda bir birikiminizi kenarda hareketsiz tutmak yerine, bir işte kullanma fikrine sıcak bakmalısınız. Ağır işlerden kaçının, bünyeniz uygun değil.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Aralık / 21 Ocak

Kıskançlığınız yüzünden sevdiklerinizi kırdığınızın farkında bile değilsiniz. Özür dileyin, her şey eskisi gibi olacak. Bir çiçek veya sürpriz bir yemek her şeye iyi gelebilir. Bugün işinizle biraz fazla ilgilenmenizde yarar var. Önemsiz gördüğünüz bir iş aksaması büyüyecek gibi. Yakın çevrenizden işinizle ilgili iyi bir haber alıp rahatlayacaksınız. Para sıkıntınız geçici, yakında maddi rahatlama var. Vitaminin eksikliği, yorulmanıza ve performansınızın zayıflamasına neden oluyor.

 Kova Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Ocak / 19 Şubat

Bugünlerde gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Başta size özgürlük ve yeni bir mutluluk kapısı gibi görünen bu birliktelik, yeni sıkıntılara ve yeni mutsuzluklara götüren bir kapıyı da açabilir. Biten ilişkinizin sıkıntılarını unutmadan başka bir beraberliğe adım atmayın! Yaptığınız işte yenilikler üretip açıklamaktan ve eleştiri almaktan kaçınmamalısınız. Kendinizi koşullandırmayın. Alacağınız para haberi yüreğinizi ferahlatacak. Besin değeri yüksek olan yiyecek ve içecekleri tercih edin!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Şubat / 20 Mart

Hislerinizin ve duygularınızın oldukça yoğun olacağı bir gün. Partnerinizle aranızda sıcak gelişmeler olacak. Çalışma arkadaşlarınızdan birisiyle yaşadığınız dargınlık iş veriminizi düşürüyor. Bugün, önemli bir konuda bir araya gelip konuşmanız için diğer çalışma arkadaşlarınız tarafından biraz baskı görebilirsiniz. Bu durum sizin için büyük avantajların da başlangıcı olabilir. Alacaklarınızı sürüncemede bırakmayın, sizin de paraya ihtiyacınız var. Kilo vermek için kendinizi zorlamayın, spora başlayın.