Koç Burcu Günlük Yorumu 

Bugünlerde hayatınızda nostalji hakim. Eski ve mutlu bir aşk hayatının anısı hala aklınızda. Giden gitmiştir diyerek artık onu unutun! Aşk hayatınızda güzel şeyler vadeden karşılaşmalar ve mutluluk dolu bir ilişki gündemde, eskiyi hatırlayarak gözünüz kör olabilir ve yeni aşkı görme fırsatını kaçırabilirsiniz. Mesleğinizde atacağınız adımlar size gelecek vadediyor. İleriyi görme özelliğiniz, size yol gösterecek. İyimserliğinizi devam ettirip başarılarınızın altına imzanızı atacaksınız, geleceğe güvenle bakın. Para konularında ferahlayabilirsiniz. Sağlık sorunları yaşamak istemiyorsanız, küçük sorunları büyütüp kendinizi yıpratmayın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde duygularınıza dikkat edin. Bir takım olumsuz duygular benliğinizi sarmış. Özellikle kıskançlık ve terk edilme korkusu ilişkinize zarar verebilir. Tüm bu olumsuz hisler ona karşı insafsızlık ve sizden uzaklaşmasına sebep olacak. İş konusunda bazı gerginlikler yaşamanız mümkün. İş yerinde yaşadığınız bezginliğin nedeni işlerin yoğunluğu değil. Bu durumunuz hem işin verimini hem de çalışma arkadaşlarınızı etkiliyor. Bir ihtar alabilirsiniz. Güvendiğiniz biri yüzünden, fazla olmasa da bir para kaybı söz konusu olabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa, dikkatli olun.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

İlişkinizde güzel günler var. Türkiye'yi geç gelen kış nasıl esir aldıysa esen soğuk rüzgarlar ve yağmurlar esiyorsa da sizin kalbinizde bir bahar havası ve açın güneş var. Bir dağ oteline gidebilir ve kış ayında sıcak etkinlikler planlayabilirsiniz. Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır. Para problemleriniz can sıkıcı boyutlarda. Bu konuda ailenizden beklemediğiniz büyük bir destek göreceksiniz. Soğuk algınlığına dikkat!

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün bir aydınlanma yaşayacaksınız. Eski aşkların pişmanlıklarını ve sizi tutsak eden tüm düşünceleri geride bırakmak için büyük bir fırsat açılacak. Eski yaşadıklarınızın gerçek aşk olmadığını anlayacaksınız. Yeniden aşık olmak için bir fırsat penceresi açmak istiyorsanız, eskileri atın yüreğinizden. Bakın hayat ne güzel. Her alanda olduğu gibi iş hayatınızda bir dönüm noktasına geldiniz, köklü bir değişim söz konusu. Kapandığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve terfi alacaksınız. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava şartlarına karşı tedbirli olun.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 

Bugüne kadar yaşadığınız üzüntülere son. Bekar olan ve evli olan aslanlar yaşadıkları sıkıntılar ve kuruntularda kurtuluyor. Uzun zamandır aşkla ilgili beklemekte olduğunuz bir dileğiniz gerçekleşiyor. Karşınızdaki kimseyi kazanmak için ona biraz zaman tanıyın. Sizi kariyerinizin en üst noktasına ulaştıracak doğru yol üzerinde olduğunuzu biliyorsunuz. Kendinize güvenle istediğiniz noktaya geleceksiniz. Bulunduğunuz noktanın keyfini çıkarmaya bakın ve çevrenizle de paylaşın. Maddi konulardaki iyimserliğiniz, harcamalarınızda aşırıya kaçmanıza neden oluyor. Dikkatli olun!

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde kendi içinize odaklanmış ve sevgilinizi üzmüştünüz. Onu anlamak ve ona mesaj atmak hatta telefon açmak zamanı. Bazı hatalı davranışlarınızdan dönmek için hatalarınızı gözden geçirin. Mesleğinizde, önünüze çıkan fırsatların değerini çok iyi bildiğinizi ve olanaklardan yararlanmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunuzu göstermelisiniz. Kimseden yardım beklemeyin, değerlendirmelerinizi kendiniz yapın. Bir satış işinden sevindirici haber var. Sevgilinizin bir sağlık meselesi çıkabilir. Ona gerekli desteği vermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde bir çok şey ters gitti ve gerim gerim gerildiniz. Bir ay öncesinde çılgınlar gibi yaşadığınız aşk monotonlaştı. İkinizi arasındaki iletişim sorunları sizin üreticiliğinizi durdurmuş ve ilişkinizi olumsuz etkiliyor.  ÜBunun beraberinde gelen maddi sıkıntılar, yaşamınıza negatif boyutlar yüklemiş durumda. Tüm bunlara rağmen kısa bir süre sonra bunları aşacak ve eski mutluluğunuza döneceksiniz. Size yapılan tasarruf uyarılarını biraz ciddiye alın! Ufak diye önemsemediğiniz sağlık problemleri başınıza iş açabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 

Moralinizin yükseleceği ve kendinize olan güvenin artacağı bir dönem. Sevgilinizin bazı onaylamadığınız arkadaşlıkları tartışma konusu olmuş. Sizin tutumunuz onda güvensizlik uyandırıyor. Daha sabırlı ve anlayışla yaklaşmayı deneyin. İşinizde isteklerinize ulaşmak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayıp kararlılıkla planlarınızı uygulamaya başlatın. Kapandığını zannettiğiniz bir para tartışması yeniden gündeme gelebilir. Tarafsız davranmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgiliniz size kırgın. Çünkü kendi dünyanızdasınız. O ileri adım atarak arkadaşlarınız ve hayatınızda yer almak istiyor. Ona izin vermemeniz onu olumsuz duygulara sürüklüyor. Bu onda size karşı bir güvensizlik geliştirebilir. Yaptığınız işten memnun değilsiniz ve değiştirmek istiyorsunuz. Bir süre sabırlı olun. Yapmak istediğiniz iş değişikliği için doğru zamanda değilsiniz. Artık olanları bırakıp olacaklara bakmalı ve ona göre stratejiler geliştirmelisiniz. Parasal konularda bazı sıkıntılar yaşamanız mümkün. Bunun sebebi biraz da savurgan olmanız. Yaşadığınız bir sağlık sorunuyla ilgili uzmana görünmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Partnerinizle beraberliğiniz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafından onaylanmıyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Çevrenize dikkat edin ve bu kişinin kim olduğunu bilmiyorsanız tespit ederek kendinizi düzgünce anlatın. Mesleğinizde güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Karamsarlıktan kurtulup, zorlukların ötesine bakmaya çalışın. Harcamalarınıza dikkat edin, parasal yönden sıkıntıya girmeniz mümkün. Gün içerisinde yaşadığınız stres bedeninizi de olumsuz etkiliyor. Biraz rahatlamaya çalışın.

Kova Burcu Günlük Yorumu 

Üçüncü şahısların müdahalesi aşk hayatınızı karıştırabilir, bağlarınızı kuvvetlendirmek için çalışın. Yakın bir arkadaşınızın referansıyla, transfer teklifi alacaksınız. Aklınızda hiç böyle bir şey yokken belirtilen rakımın kafanızı karıştırması mümkün. Parasal açıdan sıkıntılı ve zor günler var. Size verilen tavsiyeleri önemsememeyi ve tutarsız davranışlarınızı ne yazık ki zararla ödeyeceksiniz. Artık harcamalarınızı bir plan ve programa oturtmanın zamanı geldi. Zor günlerin hakkından ancak böyle gelebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızda fazla alınganlık yapmanız gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Sevgilinizin söylediklerine daha fazla önem vermelisiniz. Kariyerinizle ilgili hedeflerinizin çok uzun vadede gerçekleşmesi mümkün. Bunun bilincinde olmak size ve işlerinize istikrar kazandıracak. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artıracaktır. Bir kefil olma olayından başınız ağrıyacak gibi görünüyor. Ciddiye almadığınız sağlık sorununuz var. Bunun önemli olup olmadığına bir uzman karar vermeli!