Koç Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızdaki olumsuz tavrınız size sorunlar yaratacak. Bu arada partneriniz ile yaşayacağınız görüş ayrılıkları yaşayabilirsiniz o nedene tavırlarınıza dikkat edin. İşinizle ilgili var olan problemlerinizi çözmek için geç değil, anahtar eskiyi düzeltmek değil yeni başlangıç yapmakta. Hâlihazırda çözüm var gözünüzün önünde, size sunulan fırsatı değerlendirin. Sorunu çözmek için mantığınız ön planda olacak ve duygularınızı kontrol edebileceksiniz. Parayla ilgili planlamalarınıza dikkat etmezseniz ayın başından sonuna kadar parasız kalabilirsiniz. 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün sorunlarınızı konuşmak için uygun bir zaman dilimi. Burcun gezegeni Venüs iletişim gezegeni Merkür ile yaptığı olumlu açı nedeniyle sevgiliniz ile her şeyi net ve açık bir şekilde konuşabileceksiniz. Sevgilinize vakit ayırın.  Kafanızdaki fikirleri sevgilinizle paylaşmalısınız yoksa büyük bir hata yapmış olursunuz. Son günlerde kendinize bakmayı ihmal ediyorsunuz. Yeniliklere atılmak, hayatınızda her şeyi değiştirmek gibi müthiş bir fikir sizin aklınız çeliyor. Ancak bu fikirleri en azından bir hafta erteleyin. Yaratıcılığınızın farkına varın ancak koşulların bunlara elverip vermediğini de gözden geçirin.  Maddi açıdan rahatlama dönemine daha girmediniz, kemerleri sıkmaya devam. 

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızda yeni bir sayfa açmak için mükemmel bir zaman. Yeni düzene geçmek için sabırsızlandığınız görülüyor. Partneriniz ile bir küs bir barışık iseniz tüm bunları gözden geçirin ve oturup konuşun. Bazen en iyisi kesip atmak. Eski karışıklıklardan kurtulmadan, özlediğiniz aşka ve huzura kavuşmanız hayal gibi. Kariyer konusunda zorlu bir süreç yaşanacak.  Kendinizi göstermek için çaba sarf etmek başarıyı getirecek. Ödemeler yaklaşıyor. Maddi olarak bir takım hayallerden vazgeçmek ve harcamalardan kısmak gerektiğini görmelisiniz. 

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün ne çektiyseniz aşk hayatınızda dilinizden çekeceksiniz. Duygusal zekanızın size gösterdiklerine inanarak hayal ile gerçeği birbirinden ayıramadan sırılsıklam aşka düştünüz. Aklınızın size gösterdiklerini de karşınızdakine anlattığınızda iğneleyici, şüpheci, alaycı ve eleştirel tonlardan uzak durmak isteseniz de hepsini kullanacağınız için büyük sıkıntı yaşayacaksınız. İlişkinizde eğer ipler kopma noktasında ise bugün kopabilir. Aşk hayatındaki çalkantılar önümüzdeki günlerde kariyerinizde olumsuz sonuçlar doğuracak. 

Aslan Burcu Günlük Yorumu 

Sevgilinizden çok şey bekliyor fakat siz de bu konuda fazla girişimde bulunmuyorsunuz. İlişkinizde aktif olmalı ve karşınızdaki kişinin de ihtiyaçlarını göz önünde tutmalısınız. Bugünlerde iş problemleri yaşamanız mümkün. Sizinle daima rekabet halinde olan birine karşı dikkatli ve temkinli olmalısınız. Bu kişi bencil, düşünmeden karar veren, tartışmacı, hükmeden, kıskanç, baskı yapan ve sert birisi. Sizin hareketleriniz karşısında öfke duyuyor. Birikiminiz olan para, sizi bugünlerde sıkıntıdan kurtaracak.

Başak Burcu Günlük Yorumu

İlişkinizi bir düzene sokmanın zamanı geldi. Bugün ilişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz ve bazı değişikler yapma kararı alacaksınız. Ümit bağladığınız bir işte, gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak. Huzur, mutluluk ve başarı elde edeceksiniz. Fakat bunun için kısa bir sürenin geçmesi gerekli. Bu sürenin sonunda mutluluk sizi bekliyor. Bugünlerde emlak alımıyla ilgili büyük bir masraf kapısı var. Sağlık konusunda tedbirli olmanız gerekiyor. Zira son günlerde kendinize hiç dikkat etmiyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 

Sevgilinizle aranızdaki küçük tartışmaları büyüterek kendinizi ve onu boş yere üzüyorsunuz. Daha anlayışlı olmayı deneyin. İşinizle ilgili bir görevi başarıyla sonuçlandırmak veya idareyi ele almak istiyor fakat başaramıyorsunuz. İşyerinde tam olarak istediğiniz otoriteyi sağlayamadınız. Bu kendinize duyduğunuz güvenin eksikliğinden kaynaklanabilir. Ayrıca sorumluluk duygusundan kaçmanız da buna neden olabilir. Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınız çatışmalar içinde. Duygularınızın sesine kulak vermek istiyor, ama mutsuz olmaktan korkuyorsunuz. Kendinize ve ona zaman tanıyın. İlişkinizde sizi rahatsız eden konuları yumuşak bir dille anlatmayı deneyin. İşinizde rekabet halinde olduğunuz biriyle yüzleşmek istiyorsunuz. Fakat bunun için doğru bir zaman değil. Sizi rahatsız eden ters durumları konuşmak için bir süre daha bekleyin. Harcamalarınız artabilir ve var olan kaynaklarınızı işlerinizi yoluna koymak için kullanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu 

Sevgilinizi ihmal etmeyin. Sonra geri dönüşü olmayan pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşın. İşinizle ilgili gösterdiğiniz aşırı hırs sizi doğru olandan alıkoyuyor ve hedeflediğiniz yolda zirveye çıkmanıza engel oluyor. Artık uzun vadeli düşünmeli ve zararlı işlerle uğraşmamalısınız. Çünkü farkında olmadan kendi kendinize zarar veriyorsunuz. Parayla ilgili sorunlar sizi yorabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu  

Aşk hayatınızda birçok şey yolunda ama yine de yolunda gitmeyen bir şeylerin varlığını hissediyorsunuz. Yeni gelişmeler heyecanınızı ve mutluluğunuzu artırabilir. Yoğun duygular beslediğiniz birine daha ilgili davranabilirsiniz. Bugünlerde işinizde her zamankinden daha kararlı olmaya çalışın. Tedirgin, kararsız bir görüntü vereceğiniz bir görüşmede avantajlarınızı kaybetmeniz mümkün. Kenarda para bulundurmanın zararını çekiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumu  

Yeni bir ilişkiye başlamak için tereddütleriniz var. Seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Hata yapmamak için tamamıyla kendi iç dünyanıza kapanıp, seçiminizi yapın. Çalışma ortamınızdaki bazı uyumsuzluklar, canınızı sıkıyor. Yanılmadığınızı düşündüğünüz konularda haklı görünüyorsunuz. İşinizle ilgili geçirdiğiniz bu sıkıntılı süreçte, daha sağduyulu tavır göstermeniz yararınıza olacak. Borç verdiğiniz bazı paraların, geri dönüşümünde aksaklıklar olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu 

Sevgilinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. Mesleğinizdeki başarıya da başarısızlığa da açık olmalısınız. Sabrınızın deneneceği bir dönem. Unutmayın insanın en büyük düşmanı yine kendisidir. Kurtuluşunuz yine kendinizle olacak. İdeallerinize ve kendinize açık olup ihanet etmemelisiniz. Para sıkıntılarınız bitmeyecek gibi görünüyor. Bazı harcamalarınızı en aza indirmek zorundasınız.