Yerel seçimlere kısa süre kala ziyaretlerini yoğun bir programla sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız Ünsal, bir gününü daha derneklere ayırdı. Ünsal, eski bir ordu mensubu olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve PM Üyesi Yankı Bağcıoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlere Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nden başladı. Ardından sırasıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şubesi, İzmir Şehit Polis Aileleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, TEMAD İzmir İl Başkanlığı ve TESUD Karşıyaka Başkanlığı ziyaret edildi.

Minnetimiz sonsuz

Dernek yönetimleri ve üyeleri tarafından ilgiyle karşılanan B. Yıldız Ünsal “Canlarıyla, kanlarıyla bu toprakları bize vatan yapan kahramanlarımızla buluşmaktan, aileleri ile bir arada olmaktan onur duyduk. Kendilerine sonsuz minnet borçluyuz. Onlardan aldığımız güç ve ışıkla çalışacak, daha aydınlık bir geleceğe hep birlikte yürüyeceğiz” diye konuştu.

Her zaman yanınızdayız

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve PM Üyesi Yankı Bağcıoğlu da “Yaşadığınız sorunların farkındayız. Özlük haklarınızın iyileştirilmesi için üst düzeyde çalışmalar yürütüyoruz. Kahraman gazilerimizin ve şehit ailelerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Editör: Duygu Kaya