CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu seçim günü mesaisine oy kullanma işlemi başlamasından saatler önce Karabağlar’da başladı. Sırasıyla Karabağlar, Buca, Bayraklı ve Konak ilçelerinde bulunan okulları ziyaret eden Aslanoğlu, okul ve sandık görevlilerine başarılar dileyerek, oy kullanmaya gelen vatandaşlarla sohbet etti  

Vatandaşlar kendi sandıklarında oy sayımını takip edebilirler

Şenol Aslanoğlu, okul ziyaretlerinin ardından Balçova Ertuğrul Gazi İlkokulunda 1127 nolu sandıkta oyunu kullandı. Oyunu kullanmasının ardında İzmirlilere seslenen CHP İzmir İl başkanı, İzmirlileri sandığa davet etti. Aslanoğlu davet mesajında şunlara yer verdi:

“Oyumuzu kullandık, vatandaşlık ve demokrasi görevimizi yerine getirdik. Tüm vatandaşlarımızı da demokrasi görevini yerine getirmeye sandıklara, oy kullanmaya davet ediyoruz. Bugün akşam saat 17.00’de kendi oy kullandığım sandığa gelerek sandık sonuçlarını tek tek takip edeceğim. Bütün vatandaşlarımız saat 17.00’den sonra kendi sandıklarındaki oy sayımı ve tasnifini takip edebilirler. Tüm İzmirlileri oylarını takip etmeye, sandıklarına sahip çıkmaya davet ediyoruz. Bu bir demokrasi şöleni. 31 Mart yerel yönetim seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. İzmirlilerin hem sandıklara hem de İzmir’e sahip çıkacağına gönülden inanıyoruz”

Aslanoğlu Oyunu Kullandı (3)

Editör: Esra Seyirden