Star TV ekranlarında yayımlanan ve her bölümüyle gündeme oturan Yalı Çapkını'nda yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Dizide Halis Ağa'yı canlandıran Çetin Tekindor'la yolların ayrılacağı iddiası gündem olmuştu.

Edinilen son bilgilere göre, kadroda yer almayacak iki isim ortaya çıktı.

Sultan- Ferit ilişkisi ifşa olmuştu

Dizi 36. bölümüyle sezon finali yapmış ve izleyenleri merakta bırakmıştı. Sezon finalinde yalının hizmetçisi Sultan ile Ferit'in ilişkisi açığa çıkmış ve yalıdaki herkesi şoke etmişti.

Fırat'ın babasıyla ilgili sır perdesinin yeni sezonda ortadan kalkacağı tahmin ediliyor.

Usta oyuncu ayrılacak mı?

Geçtiğimiz günlerde Yalı Çapkını'nın Halis Ağa'sı Çetin Tekindor ile ilgili ayrılık haberleri gündeme gelmişti. Usta oyuncunun kadrodan ayrılacağı haberleri hız kazanırken, ekipten kimlerin ayrılacağı, kimlerin kalacağı netleşmeye başladı. 

Gazeteci Birsen Altuntaş, Tekindor'un ayrılık haberlerinin henüz netleşmediğini vurgulamıştı.

İlk isimler belli oldu

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı dizinin önümüzdeki günlerde sete çıkması bekleniyor. Kadrodan ayrılacak ilk isimler belli oldu.

Baran Bölükbaşı'nın canlandırdığı Tarık ile Saffet karakterini canlandıran Ediz Akşehir ailesiyle birlikte yeni sezonda olmayacak. Saffet ve Tarık dizide ağanın küçük torununu canlandırmıştı.

Hallis Ağa'nın torunu geliyor

Diziye dahil olacak yeni karakterlerden birisi Halis Ağa'nın torunu olacak. Henüz ismi belli olmayan karakteri oynayacak kişinin Taro Tekin olacağı iddia edildi.

Altuntaş'ın haberine göre, Halis Ağa'nın kızı için ise kulislerde öne çıkan isim ünlü oyuncu Binnur Kaya oldu. Binnur Kaya'nın kadroya dahil olmasının reytinglere olumlu etki yapacağı düşünülüyor.