İZ GAZETE-  Menemen'de Cumhuriyet Halk Partisi'nden 4 dönem belediye başkanlığı yapan, daha sonrasında Memleket Partisi'ne geçen Tahir Şahin, yeniden CHP'ye döndü. Şahin'e rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı. 

'Teşekkürler Sayın Genel Başkan’ım.' diyerek rozetinin takıldığı ana ilişkin fotoğraflarını paylaşan Şahin'e birçok tebrik mesajı geldi. 

Seçim döneminde 'Kılıçdaroğlu için sokağa çıkarım' demişti

Tahir Şahin, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimin döneminde Kemal Kılıçdaroğlu için çalışmaya hazır olduğunu belirtmiş “CHP İl Başkanı görev versin, yarından itibaren Kemal Kılıçdaroğlu için sokağa çıkarım” demişti.

Mevzu Menemen ise gerisi teferruat

Şahin'in partiye dönüş kararı Parti Meclisi tarafından geçtiğimiz günlerde onaylandı.

Tahir Şahin dönüş mesajını sosyal medya hesabından yayımlayarak, "Böylesi kutsal bir günde CHP Parti Meclisi’nde alınan karar ile yuvaya dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu kararda emeği geçen başta Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere Parti Meclis Üyelerimize, MYK üyelerimize, partili yoldaşlarımıza, dostlarımıza ve Menemenli hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Karar partimize ve ilçemize hayırlı olsun. Mevzu Menemen ise gerisi teferruat" açıklamasında bulundu.