2 çocuk annesi 41 yaşındaki süper model geçen aylarda 3. çocuğunu dünyaya getirdi. Doğum kilolarını veremeyen model son olarak Katar'da podyuma çıktı.

Adriana Lima, 2009'da Marko Jaric ile dünyaevine girmişti. Ancak çiftin evlilikleri çok uzun sürmemişti. Ünlü modelin, Jaric ile evliliğinden 12 yaşında Valentina ve 9 yaşında Sienna adında iki kızı bulunuyor.

DOĞUM KİLOLARINDAN KURTULAMADI

Şimdilerde üçüncü kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ve Katar'da podyuma çıkan Adriana Lima'nın son hali şaşırttı. Ünlü modelin, geçtiğimiz yıllardaki fit halinin aksine doğum kilolarını veremediği görüldü. 

Podyumdan fotoğraflar sosyal medyada paylaşılırken, Lima'nın son görüntüsü takipçilerini ikiye böldü.

Bazı kullanıcılar, "Kadının bedenine dair saçma söylemlere son verin" derken, bazıları ise, "Büyük beden model olmuş" yorumunda bulundu.

HAMİLEYKEN KARIN KASLARI OLAY OLMUŞTU

Geçtiğimiz nisan ayında hamilelik sürecindeyken Alexander Wang'ın defilesinde yürüyen Adriana Lima, karın kısmı açık olan kıyafetle adından söz ettirmişti. Ancak Adriana Lima'nın görüntüsündeki dikkat çeken bir başka ayrıntı ise hamileliğine rağmen kaybetmediği karın kasları olmuştu. Lima'nın, hamilelik sürecinde bile karın kaslarının bozulmadığı görülmüştü.

VÜCUT ÖLÇÜLERİ

2017 yılında Çin’in Şanghay kentinde gerçekleşen 'Victoria's Secret Fashion Show'da podyumda yürüyen 178 cm uzunluğundaki Adriana Lima'nın kilosu 51, vücut ölçüleri ise 86-58-84'tü...