Sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı sigortaladim.com, kasko poliçelerini sigortaladim.com üzerinden satın alan araç sahiplerine özel ücretsiz TÜVTÜRK araç muayene hizmeti kampanyasını başlattı. 6.000 TL üzerindeki tüm kasko alımlarında geçerli olan kampanya kapsamında sigortaladim.com kullanıcıları, TÜVTÜRK muayene istasyonlarında işlemlerini ücretsiz olarak yaptırabilecekler.

Kuruldukları günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterileri için sigorta sektöründe başlattıkları uygulamalarla yeniliklere öncülük ettiklerini ve en yüksek kalitede müşteri deneyimi sunduklarını belirten sigortaladim.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe; “Tüm araç tiplerinin belli periyotlarla yaptırması zorunlu olan muayeneler hem araç sahipleri hem de araçlar için büyük önem taşıyor. 6.000 TL ve üzerinde kasko poliçesi alımlarını web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden satın alan kullanıcılarımıza araç muayenesini ücretsiz sağlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Tüm kampanyalarımızda olduğu gibi, bu kampanyamızda da kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya ve kullanıcı odaklı hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Platformun 444 9 832 numaralı çağrı merkezinden veya online olarak satın alınan kasko poliçelerinde geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar için kasko poliçesinin 1 yıl aktif olması gerekiyor. 1 yıl tamamlanmadan iptal edilen poliçeler ise kampanyadan yararlanamıyor.  TÜVTÜRK araç muayene kampanyası hakkı, sigortaladim.com’dan satın alınan kasko sigortası poliçesinin sona erdiği gün, poliçede yer alan aracın plakasına tanımlanıyor. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile araç sahipleri, 81 ildeki tüm sabit ve gezici TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarında sadece plaka belirterek 1 yıl içinde muayene yaptırabilecek.

Editör: Duygu Kaya