CHP İzmir'de hareketli günler: Dikkat çeken buluşma!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Örgütü Sarnıç’ta kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda, örgütsel sorunlar ve kaybedilen belediyelerle ilgili süreçler konuşuldu.

POLİTİKA 03.07.2021, 14:59 03.07.2021, 15:08
CHP İzmir'de hareketli günler: Dikkat çeken buluşma!

CHP’de 2011 ile 2016 yılları arasında görev yapan ve şu anda aktif görevi olmayan önceki dönem İlçe Başkanları ve İl Yöneticileri geniş katılımlı kahvaltıda buluştu.

Altan İnanç, İsmail Hakkı Şener Dikili, Bülent Çumçum, Şakir Başak, Fatma Doğru, Ali İhsan Yıldız, Orhan Polat, Yusuf Baratalı, Behzat Aydilek, Enver Dündar, Barış Erel, Osman Peri, Savaş Akıncı, Aytekin Tunus gibi isimlerin yer aldığı buluşmada, örgütsel sorunlar ve kaybedilen belediyelerle ilgili süreçler konuşuldu.  Özellikle Danışma Kurulu toplantılarının yapılması ve bundan sonraki tüm aday belirleme süreçlerinde örgütün iradesine başvurulması gerekliliğinin vurgulandığı konuşmalarda, kongre takviminin normal sürecinde işletilmesi gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.

Pandemi süreciyle uzun süredir bir araya gelinememesi sebebiyle bu kahvaltı bir hasret giderme vesilesi oldu. Geçmişte farklı görevler üstlenmiş üyelerin bir arada olduğu kahvaltıda toplantıların genişletilerek tekrarlanması kararlaştırıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?