MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde olay çıktı. Aynı takımda yer alan Barbaros ve Barış arasında gerginlik yaşandı. İkili önce yüksek sesle konuşma nedeniyle tartışma yaşadı. Daha sonra yarışmacılar birbirinin üzerine yürüyerek temasta bulundu.

Bunun üzerine diğer yarışmacılardan Ayaz ikilinin arasına girdi. Barış, Ayaz'ın elini iterek Barbaros'un üzerine yürümeye devam etti. Diğer yarışmacılar da ikilinin arasına girerek kavgayı yatıştırmaya çalıştı.


Şefler tepki gösterdi

Jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya ikilinin arasına girerek "Ayrılın" diye bağırırken Somer Sivrioğlu da sert bir dille uyardı. Fiziksel tartışmalara karşı olduklarını söyleyen Sivrioğlu, "Sözlü tartışalar yaşanıyor ama bunu tasvip etmemiz mümkün değil. Birbirinizin üzerine yürümeler, 'o elini indir' falan demeler... Sokakta değilsiniz beyler kendinize gelin. Her şeyi bırakın burada sizi seyreden bir sürü seyirciniz ve çocuk var. Burada da bir sürü kadın yarışmacımız var. Ne onların ne de bir başkasının moralini bozmaya hakkınız yok. Bu yaptığınız tasvip edilecek hiçbir yanı yok. Kendinize gelin" dedi. Barbaros ve Barış ise şeflerden özür diledi.