Kuşadası Belediyesi ile Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından pandemi sonrası ortaya çıkan 'yeni turizm' anlayışı doğrultusunda Sevgi Plajı’nda açılan kamp ve karavan alanı Ada Camping’te, Ramazan Bayramı tatili için hazırlıklar son aşamaya geldi.

25 dönüm arazi üzerine kurulu turistik tesis, sahip olduğu karavan alanının yanı sıra VIP ve standart çadırlarıyla da tatilcilere unutulmaz bir kamp deneyimi sunuyor. Mavi ile yeşilin birleştiği Ada Camping, konukları için sunduğu konfor ve teknolojik altyapısı ile de yerli ve yabancı turistler tarafından tercih ediliyor.

Yeni ve sürdürülebilir turizmin tek adresi

Bu yıl ‘Sürdürülebilir Turizm Belgesi’ almaya hak kazanarak çevresel, ekonomik ve sosyal yönden de eksiksiz bir tesis olduğunu ortaya koyan Ada Camping’te, Ramazan Bayramı tatili için hazırlıklar, son aşamaya geldi. Bu kapsamda tesiste VIP ve standart çadırların kurulumu tamamlandı. Kuşadası Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ağaç budama, ot temizliği ile çevre ve peyzaj düzenleme çalışması yürüttüğü tesiste, yapılan erken rezervasyonlarla şimdiden doluluk oranı yüzde 80’lere kadar ulaştı.

Kaynak: ANKA