Sunay Akın'dan Soyer ailesine: İki güzel insan hayallerini gerçekleştiriyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘Halkın Bakkalı’ndan Yardım paketi alma kampanyasına İz Gazete'den de destek geldi. Yardım kampanyasını tüm İzmir’e duyurup destekçi sayısını arttırmak için ‘Dayanışmayı Büyütüyoruz’ canlı yayınına şair yazar Sunay Akın’da online olarak katılım gösterdi.

KÜLTÜR SANAT 02.05.2020, 14:49 02.05.2020, 14:56
Sunay Akın'dan Soyer ailesine: İki güzel insan hayallerini gerçekleştiriyor!

İhtiyaç sahipleri ile yardımseverler arasında köprü olan ve dayanışma ağını büyütmeye çalışan İz Gazete’nin ‘Biz Varız’ dayanışma kampanyasını büyütmek için gerçekleştirdiği canlı yayınına online olarak bağlanan şair yazar Sunay Akın, “Emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Bundan sonra daha güzel günler olacak. Artık bundan sonra üreten, omuz omuza, özgür bir dünya var olacak. Bunun adı insanlıktır, uygarlıktır. Daha demokrat olacağız. Ben yıllardır tanıdığım iki güzel insanın hayallerini gerçekleştirdiğini görüyorum. Bundan sonra üretim ve toprak politikaları olacak. Neptün ve Tunç Soyer hayatını buna verdiler. Sadece İzmir için değil, tüm insanlık için yapıyorsunuz. Artı değerler ürettiniz, birileri ekonomik ne olacak diye konuşuyor… İnsana yönelik yatırım yapmazsanız, insandan uzaklaşırsanız, beyninizin içerisindeki duvarlara hapsolursunuz. Asıl olan insana değer vermektir.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
corona,dan 1 ay önce
ölen yakınınız,akrabanız varmı yokmu, balkona yazı assın .böylelikle düzmece virüs ile sizleri korkutanların maskesini düşürelim.yoksa bu gidişle tüm haklarımız elimizden gidecek..
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?