İzmir'de icra nedeniyle 2021 model Ford Transit Van 350 MF araç 500 bin liraya satışa çıkıyor. İcra dairesinden yapılan açıklamada satılacak olan araçla ilgili bilgiler verildi.

İcra Dairesi'nin konuya ilişkin duyurusu şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/6917 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Aracın özellikleri

     

35BAR730 Plakalı , 2021 Model , FORD Marka ,BEYAZ renkli, tipi : FAC6

Ticari Adı : Transit VAN 350 MF 10M3 ECOBLUE 170 TRENT AT E6.2 ,

yakıt : Dizel, MK06848 Motor No'lu , NM0EXXTTREMK06848 Şasi No'lu,

vites :manuel,

koltuk sayısı :3 silindir

hacmi : 1995 cc, KAMYONET.

Bilirkişi raporunda belirtildiği üzere ; Aracın anahtarı var, ruhsatı yok. Araç üzerinde olması gereken plaka yok, aracın motor ve vitesinin komle sökülmüş olduğu, aküsünün olmadığı, elektrik tesisatının tahrip edildiği, ECU(elektronik kontrol ünitesi, beyni) olmadığı, motor ön kısmında bulunan soğutma suyu radyatörleri, klima kondansörü, fanları, intercooler, Kön panel komple söküldüğü,ön sağ ve sol far ön tampon ve ön panjuru ön panelinin sökülmüş olduğu,ön tampon demiri, motor kaputu, sağ ve sol ön çamurlukları, sağ ve sol dikiz aynalarının ve arka tamponunun olmadığı, aracın 4 kapısının komple sökülmüş olduğu (kapı üzerinde bulunan camı,kapı iç döşemesi, cam açma kapama krikoları,cam açma kapama düğmeleri). Aracın üzerinde muhtelif çiziklerin, çürüklerin olduğu başkaca hasarın olmadığı, gösterge panelinin ve far açma kapama düğmesi ile aracın koltukları ile döşemesinini komple sökülmüş olduğu, müzik çalarının olmadığı,hasar geçmişine göre ise SBM kayıtlarında geçmiş 2 adet kazaya karıştığı belirtilmiştir.

Araç için istenen fiyat ise 500 bin TL olarak açıklandı.