Son yıllarda vatandaşlar artan fiyatlar nedeniyle çadırla kamp tatili yapmayı tercih etmeye başladı. İzmir'de de vatandaşların çadır kurabileceği çok sayıda kamp alanı bulunuyor. Bu alanlardan biri de Deniz Çadır Kamp. Peki Deniz Çadır Kamp nerede? Deniz Çadır Kamp 2024 ücretlerini sizin için araştırdık.

Deniz Çadır Kamp, İzmir'in Dikili ilçesinde bulunan Bademler köyünde bulunuyor. Doğa dostu bir işletme olan Deniz Çadır Kamp, 11 bin metrekare alanda kurulu. Zeytin ve çam ağaçları içerisinde yer alan kamp alanı, Garip, Kalem, Güvercinlik adalarına ve Zindancık, Killik, Pisa koylarına yakın bir mesafede bulunuyor.

Bisikletlilere indirim var

Bisiklet dostu olan kamp alanında bisikletli misafirlere de indirim uygulanıyor. Bisiklet için ihtiyaç duyulabilecek tamir malzemelerinin de bulunduğ kamptan bisikletliler yüzde 15 indirim ile faydalanıyor.

Kendi çadırınızla gidebilirsiniz

Kamp alanında kendi çadırınızla kamp yapabilirsiniz. Duş, wc, aydınlatma, buzdolabı, büfe, elektrik, otopark gibi imkanlar mevcut. Aynı zamanda alanda karavanla kamp yapma imkanı da vardır.

Deniz Çadır Kamp fiyatları 2024

Temmuz ayında kişi başı gecelik fiyat: 550 TL
Ağostos ayında kişi başı gecelik fiyat: 600 TL
7 yaş altı 2 çocuk ücretsizdir. Ancak üçüncü çocuk ücrete tabidir.
Dışarıdan gelen misafirler için günlük fiyat 300 TL'dir. Bu ziyaretçiler en geç 20:00'a kadar kamp alanında kalabilir.


Deniz Çadır Kamp nerede?

Deniz Çadır Kamp, İzmir'in Dikili ilçesine bağlı Bademler Köyü'nde bulunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi