• DOLAR 32,06 %0.12
  • EURO 34,91 %0.42
  • ALTIN 2.411,43 %0.54
  • BİST100 9.713 %0.98
  • BITCOIN 72.259 %4.2
  • ETHERIUM 3.620 %6.63
25°

İsrail Haberleri

İsrail haberleri ve güncel İsrail gelişmeleri, İsrail ile ilgili tüm video, İsrail fotoğrafları ve İsrail haberleri İz Gazete - İzmir Haberleri - Son Dakika Haberler sitemizde


EKONOMİ

En büyük yatırım bankası holdinglerinden biri olan Goldman Sachs, 2024 yılında altın fiyatlarında öngörülemeyen artış nedeniyle altın fiyatları tahminini güncelledi.

DÜNYA

İsrail devlet televizyonu, İran'a, "bölgeyi kapsamlı bir savaşa sürüklemeyecek ve cevap veremeyeceği sınırlı bir saldırı planlandığını" duyurdu.

DÜNYA

İsrail'in Kanal 12 isimli televizyon kanalı, Savaş Kabinesi’nin, İran’ın hava saldırısına karşı “açık ve etkili” şekilde karşılık verme kararı aldığını...

MAGAZİN

Hakan Ural, hakkındaki eleştirilere yanıt verdi. Ural, kendisine yapılan eleştirilerin kasıtlı ve sistematik şekilde yürütüldüğünü savundu.

DÜNYA

İsrail'e her saldırı olduğunda saldırının Demir Kubbe sayesinde önlendiği açıklanır. Peki Demir Kubbe nedir?

İZMİR HABERLERİ

İzmir Konak Meydanı'nda İsrail'in Gazze'deki işgal ve katliamları ile Türkiye'nin İsrail'le ticareti tamamen durdurmaması protesto edildi.

POLİTİKA

İsrail devlet televizyonu, İran'ın İsrail'e İHA saldırısı başlattığını duyurdu. İran operasyonun adını "Gerçek Vaat Operasyonu" olarak ilan etti. Saldırılara ilişkin...

DÜNYA

İsrail medyası, İran'ın insansız hava araçları (İHA) ile düzenlediği saldırının İsrail ekonomisine maliyetinin 1,35 milyar dolar olduğunu belirtti.

DÜNYA

İran'ın saldırısına yönelik paylaşımda bulunan İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, "Engelledik. Püskürttük. Birlikte kazacağız" dedi.

GÜNCEL

İran’ın İsrail’i bombalamaya başladığı saatlerde Haber Global kanalında savaşı yorumlayan isim Hakan Ural oldu. Hakan Ural’ın açıklamaları hakkında “Büyük oyunu...

DÜNYA

Çin, İran'ın İsrail'e düzenlediği hava saldırılarının ardından bölgede gerilimin yükselmesinden duyulan endişeyi dile getirerek taraflara itidal çağrısında bulundu.

DÜNYA

İran Devlet Haber Ajansı IRNA, savunma kaynaklarına dayandırdığı haberinde, İsrail’e balistik füze saldırısı başlatıldığını ve tamamlandığını duyurdu.