• DOLAR 33,08 %0.15
  • EURO 36,25 %0.48
  • ALTIN 2.615,90 %-0.22
  • BİST100 11.134 %-0.05
  • BITCOIN 64.600 %-0.31
  • ETHERIUM 3.409 %-1.82
34°

Festival Haberleri

festival haberleri ve güncel festival gelişmeleri, festival ile ilgili tüm video, festival fotoğrafları ve festival haberleri İz Gazete - İzmir Haberleri - Son Dakika Haberler sitemizde


MUĞLA

5. Muğla İdil Biret Müzil Festivali, 19 Temmuz'da başlıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştireceği etkinlik, müzikseverlere ücretsiz olarak hizmet edecek.

AYDIN

Didim Belediyesi’nin 4. Kez düzenlediği Lavanta Festival vatandaşı rengarenk çiçeklerle bir araya getirdi. Festival, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

İZMİR HABERLERİ

7’nci Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali tamamlandı, “Zorba” adlı bale gösterisi sergilenen son sahnelerden oldu.

İZMİR HABERLERİ

Bu yıl 37'ncisi düzenlenen Uluslararası İzmir Festivali kapsamında Camerata Balcanica Ensemble sahne aldı.

İZMİR HABERLERİ

17. Türkiye Uluslararası Tiyatro Buluşması, tiyatro severleri bir araya getirecek. Buluşma, çeşitli etkinliklere ve atölyelere de sahne olacak.

AYDIN

“Didim Lavanta Festivali”, 13-14 Temmuz günlerinde Akköy Tıbbi Aromatik Bitkiler ve Süs Bitkileri Üretim Fidanlığı’nda dördüncü kez kapılarını açacak.

İZMİR HABERLERİ

Seferihisar Belediyesinin 3. kez düzenlediği Ürkmez Kültür ve Sanat Festivali çeşitli etkinlikler ve tiyatro gösterileriyle başladı. Ürkmez Kültür ve Sanat...

İZMİR HABERLERİ

İzmir'in Seferihisar ilçesinde Kültür ve Sanat Festivali düzenlenecek. Festival tarihi ise 8-12 Temmuz olarak açıklandı.

BALIKESİR

Burhaniye ilçesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Burhaniye, Edremit, Ayvalık ve Göme Belediyelerinin ortaklaşa düzenledikleri Balıkesir 5. Aromatarepi Festivali'ne ev sahipliği...

BALIKESİR

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Burhaniye, Edremit, Ayvalık ve Göme belediyelerinin ortaklaşa düzenledikleri Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali başladı.

POLİTİKA

Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i makamında ziyaret ederek, 3. Dikili Kitap Günleri ve 38. Dikili...

İZMİR HABERLERİ

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 7. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali, Kuğu Gölü Balesi ile başladı.