Koç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Koçlar, hatırlarsanız, yeniay enerjisinden siz Koçlara, bahsederken, ilişkisi olmayanlar için yeni bir aşk, ilişkisinde sorun olanlar içinse, birbirleriyle uzlaşmak adına son derece etkili bir enerjidir demiştim. Ayrıca yeni sözleşmeler, kontratlar veya anlaşmalar için de aynı şekilde tazeleyici, düzenleyicidir fakat Merkürün geri hareketine rastladığından, yeni girişimlerde temkinli ve dikkatli olun, eskiyle alakalı konular için de pürüzleri düzeltmeye çalışın diye eklemiştim. İşte bugün, o günden bu yana gerek ilişkiler gerekse sözleşme türü konularla ilgili, herhangi bir gelişmede bulunduysanız veya yaşadıysanız, bütün bunların sonuçlarını almak isteyebilir veya hangi girişimde bulunduysanız onu ortaya koymak adına istekli olursunuz. Fakat, bu istekliliğiniz, Ay enerjisinin öğle saatlerinden itibaren güçsüzleşen etkisi altında, arzu ettiğiniz sonuçları almanızı zorlaştırabilir.

 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Boğalar, hatırlarsanız, yeniay enerjisinden siz Boğalara bahsederken, gündelik iş temponuz, işyeri ortamınız, sağlığınızı tehdit eden konular, hizmet verdiğiniz insanlar, iş arkadaşlıkları, işinizdeki verimliliğiniz, beslenme düzeniniz gibi konularda etkin olacağından söz etmiş ve iş konularında sorunlarınız varsa, bu taze enerji altında görüşmeler yapabilir, sosyal ve hukuksal haklarınızı gözden geçirebilirsiniz demiştim. İşte o günden bu yana herhangi bir gelişmede bulunduysanız veya yukarıdaki konularda bir değişim meydana geldiyse, şimdi bütün bunları dış dünyada ifade etmeye ve sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Hatta bizzat kendiniz bu sonuçları hayata geçirmek adına istekli olacaksınız. Fakat bu isteklilik Ay enerjisinin öğle saatlerinden itibaren düşük pozisyonunedeniyle pek açığa çıkamayabilir veya siz ne kadar zorlarsanız zorlayın sanki hiçbir şey olmamış gibi asılı kalabilir.

 İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aşk yaşantınızda sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Sevimliliğinizle kalpleri fethediyorsunuz. Yakın çevrenizden biri kalbinize girmeye çalışacak. Meslek hayatında, işlerinizi rahatlıkla yoluna koyamamak sizde gerginlik yaratıyor. Bazı özel işlerinize gereğinden fazla vakit ayırmak, amirlerinizle aranızı açabilir. İhtiyacınız olmayan şeylere harcama yapmanız yüzünden bütçeniz zorlanıyor. Gergin geçen bir günün stresini atmak için sevdiğiniz kimselerle bir arada olmayı deneyin.

Maddi konularda yoğun mücadeleler; sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendirebilirsiniz. Bugün iştahınız oldukça açık. Formunuzu korumalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Aşk kapınızı çalıyor, ama onu derinlere bastırıyorsunuz. Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlış adımlar, sizi aşk konusunda bir güvensizliğe sokmuş gibi. Sizinle ilgilenenleri görmüyorsunuz. Çalışma hayatınızda biraz daha paylaşımcı olursanız, iş arkadaşlarınız, üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecek. Hesapta olmayan harcamalar için masrafları kısmanız gerekiyor. Spor yaparken beklenmedik kazalara karşı dikkat edin, bir yerinizi incitebilirsiniz.

Bugün, ailenizle birlikte baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygu paylaşımı içinde olmanız, ortak birçok aktiviteleri de gündeme getirecektir. Kafanızda tasarladığınız, satın almayı planladığınız eşyalar için uygun bir gün. Uzun zamandır bel ve boyun ağrılarınızın devam etmesi, sizi zor durumlara sokuyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

İyimserliğiniz birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Beraberliğiniz daha da artacak. Bugün oldukça yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Önemli toplantılar yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren yeni olanaklar, fırsatlar ummadığınız bir anda ayağınıza gelecek. Parasal konularda daha tutarlı olmak için kendinizi kontrol altına almanız gerekiyor. İlaç kullanmanız gerekiyorsa alacağınız ilaçları kontrol etmeniz sizin için yararlı olacaktır.

Sıradışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızda, karşı tarafın taleplerini önemsemez tavrınız sorunlara yol açıyor. Duygularınızı net ifade etmeli, fakat seçtiğiniz kelimelere özen göstermelisiniz. Size yeni yeni alışmaya başlayan sevgiliniz tarafından yanlış anlaşılmanız mümkün. Mesleğinizde yeni atılımlar içindesiniz. Hedefinizi gerçekleştirmek için çok yoğun çalışmanız gerekebilir. Kazancınızı arttırma girişimleriniz, yakında yüzünüzü güldürecek. Kendinize olur olmadık hastalıklar yakıştırıyorsunuz. Oysa her şey normal.

Arkadaş çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. İletişim içinde olacağınız arkadaşlarınızla bugün, ortak çalışma içinde olacağınız önemli konular gündeme gelecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Özel hayatınızda ciddi bir sorun yok. Fakat ilişkinize daha tenkitçi bir gözle bakmanızda fayda var. Partnerinizin kuruntularını gidermeye çalışın. İşinizin geleceğiyle ilgili önemli kararlar alacağınız bir gün. Uzun süredir uykularınızı kaçıran bir işten kurtulmanıza az kaldı. Huzurlu bir dönem sizi bekliyor. Paranızı nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsunuz, destek alın. Kendinizi iş konusunda fazla zorlamanız, aşırı yorgunluğa bağlı strese neden olabilir. Dikkat edin.

Güneş burcunuzdan size destek vermeye devam ediyor ve beklentilerinizle ilgili değişim fırsatları yakalamanıza neden olacaktır. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Yeni kazançların ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgilinizin değiştirmeye çalıştığınız ve başarılı olamadığınız huyları sizi rahatsız etse de, mutlu bir olay sizi birbirinize daha da yaklaştıracak. Burcunuzun özelliği olan çabukluk ve öncülüğünüzle işinizde başarı sağlayacaksınız, yaşama sevincinizi kaybetmeyin. İş yaşamınızda ani bir kararla, kazançlı işbirliklerine girmeniz mümkün. Borçlarınızı ödemek için hiç ummadığınız birinden maddi destek göreceksiniz. Karbonhidratlardan kaçının. Aksi takdirde tombul bir kişi olursunuz.

Merkür burcunuzda ilerlerken, isteklerinizdeki artış ve enerjinizi orantılı bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Performansınız çok yüksek ve bugün, kısa vadeli yolculukların size kazandıracağı avantajlar üzerinde durmalısınız. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizi daha net bir şekilde ifade edeceğiniz ve paylaşacağınız ortamlarda olabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum ise, duygusal açıdan sizi destekleyecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

İlişkinizde mutluluk var. Fakat, kıskanç bir tutum sergilediğiniz için partnerinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda, rekabet ettiğiniz kişileri yenmeyi başaracaksınız. Elinize geçecek olan paralarla, maddi sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Vücudunuzdaki ağrılar, moralinizi bozmasın. Bugün, yatırım yapmayı düşündüğünüz araçların fiyatlarını araştırın. Kandaki şeker oranını dengede tutmak için ara öğünler yemelisiniz.

Kendinizi özgür hissetmek, gizli düşmanlarınızı alt etmek isteyebilirsiniz. Bugün, zorlayıcı konular sizi meşgul edebilir. Ancak enerjiniz yüksek olduğu için, girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda, projelerinizi hayata geçirme şansınız da var. Bugün, birçok kişinin sizden fikir almak isteyebileceği bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız sorunları fark edip, ilişkinizi kurtarabilirsiniz. İşinizde sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz, fakat başarılı olmak için hırslı bir şekilde çalışmanız gerekiyor. Özel hayatınızda, güvendiğiniz birine borç vereceksiniz. Kötü alışkanlıklarınız yüzünden sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Düzenli bir şekilde egzersiz yapmaya çalışın. Baş ağrılarına dikkat edin.

Bugün, kendinizi toparlama fırsatı bulacağınız bir gün. Önemli işlerinizde başarı sağlayabilirsiniz. Başladığınız işlerinizi sonuçlandırmak için gayret göstermelisiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizdeki belirsizlik, alacağınız kararları da etkiliyor. Bu nedenle, hızlı ve kesin adımlar atmalısınız. Olaylara daha net bir bakış açısıyla yaklaşmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu

İlişkinizde yaşadığınız sorunları aşmak için partnerinizle dışarı çıkın ve samimi bir sohbet edin. İşinizde beklenmedik bir anda, iş yükünüz artabilir. Öğleden sonra bu durum düzelecek. Geçmişe dair maddi problemleri çözmek için uzun zamandır beklediğiniz bir fırsatınız var. Boğaz ağrısı ve öksürük probleminiz olduğunu düşünüyorsanız bir doktora görünmelisiniz. Bahar aylarında alerji yapacak bir hastalığınız var.

Yeni enerjiler almak, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizde özgürlük ve dürüstlük ön planda olacak. Bu, ilişkilerinizdeki iletişimi kuvvetlendirecektir. Bugün, dış çevrenizdeki kişilerin fikirlerine değer verebilirsiniz. İş konularında ise, önemli başlangıçlar yapmanız gerekebilir. Ay'ın bulunduğu konum ise, size hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanma fırsatı verecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız anlaşmazlıklar ilişkinizi zorluyor. Açık görüşlü olmalı ve partnerinizin fikirlerini dikkate almalısınız. İş yerinizde yaşanan olumsuzluklar sizi üzüyor. Sorunları aşmak için sabırlı olun. Maddi açıdan biraz daha dikkatli davranmalısınız. Yorgunluk ve stres, sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Kendinize zaman ayırmalısınız. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek besinler tüketmelisiniz.

Bazı işlerinizde hız kazanmaya başlayabilirsiniz. Hedeflerinize doğru ilerleyeceksiniz. İletişim yeteneklerinizi daha fazla kullanmaya başladığınız bir dönemdesiniz. Bugün, dostlarınızla olan ilişkilerinizdeki dengeye dikkat etmelisiniz. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanmak, işlerinizi kolaylaştıracaktır. Ay'ın bulunduğu konum ise, size sosyal çevrenizde daha fazla destek verecektir.