Koç Burcu Günlük Burç Yorumu - 21 Mart / 20 Nisan

Sevgili Koç burçları, bugün romantizme odaklanmak için harika bir gün. Sevdiğiniz insanı heyecanlandıracak aktiviteler ve isteklerinizi bugün gerçekleştireceksiniz Yaratıcılığınız ve enerjininiz doruk noktada. Tüm bunları kullanarak sevdiğiniz insanı bir kez daha kendinize aşık edeceksiniz. Öte yandan bu enerjinizi kişisel ilişkiler konusunda da gösterecek ve yakın dostlarınızı da şaşırtacaksınız. Son günlerdeki karamsar bakış açısında kurtulacak ve içinizde var olan iyimser bakış açısını kullancaksınız. Kariyer hayatında da uzun zamandır elinize geçmeyen fırsatı değerlendirmek için destek alacaksınız.  

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu - 21 Nisan/21 Mayıs

Bugün hayatınıza renk katacak aktiviteler yaşayacaksınız. Yeni insanlar tanıyabilir, farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Yeni aşklar bekar boğalar için göz kırpıyor. Sadece farkında olmalısınız, olmaması için aslında hiçbir neden yok. Problemlere çözüm üretebilme kapasiteniz bugün çok yüksek. Aksaklıkları kolaylıkla çözümlemeniz, üstlerinizin de dikkatini çekecek. Beklediğiniz paranın gelmesi biraz gecikebilir. Sağlığınız konusundaki endişeleriniz yersiz. Bu endişelerin kuruntu olduğunu anlayıp rahatlayacaksınız. 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Mayıs /22 Haziran

Bugün iletişim alanında sıkıntı yaşayacaksınız. O nedenele sevgilinizle iletişim zorluğu yaşamak istemiyorsanız kelimelerinizi dikkatli seçerek yanlış anlaşılmaların önüne geçmelisiniz. Düşüncelerinizi partnerinize karşı ifade ederken konuşmaktan ziyade duygularınızla bunları belli etmeye çalışın. İnsanların önünde hep geriliyorsunuz. Bazı olaylarda ağırlığınızı koyun. Sevdiğiniz birini görünce neşeniz kolayca yerine gelecek. Bugün hiç hesapta olmayan harcamalar canınızı sıkabilir. Sağlığınız için sporu ihmal etmeyin. 

 
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Haziran / 22 Temmuz

Bugünlerde duygu yüklüsün. Söylemek istediklerini söyleyemiyor, aşk hayatında isteklerini karşılayamıyorsun. O nedenle çevrene kırgınsın. Bu nedenle sinirlisin. Bunu aksettirmemeye çalışıyorsun ancak vücut diline dikkat etmiyorsun. Etrafınızdakiler sizi yanlış anlayabilir ya da sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Bu durumu işine de yansıtıyorsunuz. İşinizdeki sorumluluklarınızın artması sizde gerginlik yaratmakla beraber, sizi hareketli bir çalışma ortamına itecek. Parasal konularda tutarlı olun. Ağır diyetler yapmak yerine kalorisi düşük yiyeceklerden bolca yiyerek, formunuzu koruyabilirsiniz.

 
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Temmuz / 22 Ağustos

Duygusal olaylara umursamaz tepkileriniz var. Neden insanların düşüncelerine kendinize verdiğiniz kadar önem vermediğinizi düşünen bir sevgiliniz var. Bu nedenle sevgiliniz ile kırgınlıklar yaşayacaksınız. Aşk hayatı yerine işinize verdiniz kendinizi bu nedenle de ş disiplininiz mükemmel. Bugün çevrenizdeki kişileri etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha temkinli olmanızda fayda var. Uzun süredir istediğiniz bir işe girişecek veya yolculuğa problemsiz çıkacaksınız. Paraya ihtiyacı olan bir yakınınıza yardım edin, karşılığını fazlasıyla göreceksiniz.

 
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Ağustos / 22 Eylül

Bugünlerde zorlu bir ilişkiniz var. Sanki akıntıya kürek çekiyorsunuz. Karşınızdaki kimseyi size karşı dolduran ya da kalbini çelenler var. Süpheleriniz var ise bunların hepsi doğru. O nedenle eskiye sünger çekmenin tam zamanı. Size yakın zamanda yeni bir aşk gözüküyor.  Üzerinize vazife olmayan gereksiz bazı işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. Uzun bir süredir işinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsunuz. Hayatınızda keyifsiz, renksiz ya da sorunlu olduğunuz alanlarla ilgili artık harekete geçme zamanı geldi. Borçlar, alacaklar birbirine karışmış gibi. Bir plan yapın!

 
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Eylül / 22 Ekim

Uzun zamandır aşkın özlemini çeken teraziler için yeni fırsatlar var. Bir arkadaş ortamında tanışacağınız farklı bir kişiden çok fazla etkilenmeniz mümkün. Bu kişi ile uzun vadeli ilişki yaşayabilirsiniz, fırsatı kaçırmayın. Burcunuz ileriye dönük adımlar atmanızı sağlayacak etkiler altında. BU nedenle mesleğinizle ilgili kısa vadeli planlarınızı rafa kaldırıp daha uzun vadeli projelere girişebilirsiniz. Sezgileriniz çok kuvvetli. Kaybetmekten korkuyorsanız, risk alırken daha çok düşünün. Kazancınızın artması moralinizin yükselmesini sağlayacak. Bir süredir yarım kalan diyete yeniden başlayabilirsiniz.

 
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu - 23 Ekim / 21 Kasım

Bugünlerde farklı düşünceleriniz size her alanda dert olacak. İkili ilişkilerde sürtüşmeler ve anlamsız nedenlerle kavgalar oluşabilir. İş hayatına odaklanmak daha iyi olacak. Daha pratik olabilmek için işle ilgili alışılagelmiş yöntemlerden sıyrılıp farklı yöntemler denemelisiniz. Maddi rahatlığı seviyorsunuz. Yatırım yapmak size kendinizi daha güçlü hissettiriyor. Eğlenmeyi seviyor ve enerjinizi olabildiğince tüketiyorsunuz. Bu durum iş hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

 
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Kasım / 21 Aralık

Yakın çevrenizden birine karşı adlandıramadığınız duygularınız, her an aşka dönüşebilir. Kendinizi kaptırmaktan korkuyorsunuz, ama güzel bir birlikteliğin başlangıcı olacak. Birlikte çalıştığınız kişiler sıkıntı yaşayacaksınız. Bunun nedeni sizin davranışlarınız. Onlar sizin dostunuz, hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. O Çok yakın bir arkadaşınızdan alacağınız maddi yardımla bütçenizi dengeleyeceksiniz.

 
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Aralık / 21 Ocak

Duygusallığınız sizi özel biri yapıyor. Partnerinizle beraberken biraz daha günlük yaşamdaki doğal tarzınızı öne çıkartmaya çalışın. Kendinizi iyi hissetmenize yardım edecek şeyler yapmalısınız. Mesela alışverişe çıkabilir, kendinize lüks bir lokantada yemek ısmarlayabilir ya da uzun zamandır istediğiniz pahalı bir şeyi alabilirsiniz. Harcamalarınızda ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin ve önünüze çıkacak fırsatları görmeye çalışın. Öncekiler sonuç vermedi yeni bir diyete başlamanın zamanı geldi.

 
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Ocak / 19 Şubat

Partnerinize karşı anlayışlı ve daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun.  Etrafınızdaki insanların anlaşmazlıklarında bile arabuluculuk yapabilirsiniz. Bu günlerde cömertliğiniz üzerinizde. Ancak bütçenizi de düşünün! Sırt ağrılarınıza dikkat edin.  

 
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Şubat / 20 Mart

Sevgilinizle önemli bir konuşma yapabilirsiniz. Paylaşacağınız fikir ve hisler sizi gelecek hakkında bir karar almaya itebilir. Alacağınız bu karardan sonra, hayatınız büyük ölçüde değişecek. Aileniz, ilişkinize ve bu değişime başta olumlu bakmasa da, sizin mutluluğunuzu gördükten sonra fikir değiştirecekler. İş hayatında günlük işlerinizi abartmamanızda ve kendinizi zorlamamanızda fayda var. Bugün her zamankinden sabırlı olmalısınız. Gereksiz bazı harcamalara hazır olun.