Bugün burcunuz sizin için ne söylüyor. 1 Mayıs Çarşamba günü için tüm burçlara özel hazırlanan günlük yorumlar. Günlük burç yorumunu okumadan geçme! İşte tüm burçlarla ilgili detaylı yorumlar…

Koç Burcu - 21 Mart / 20 Nisan

Sevgilinizle aranızdaki paylaşımın arttığı bir gün. Özgürce hareket etmeniz ve anlaşıldığınızı düşünmeniz sizi daha da mutlu edecek. Bu mutluluğu arkadaşlarınızla paylaşın. Hayata geçirmek istediğiniz bir planla ilgili olarak ailenizle yapacağınız bir tartışma canınızı sıkabilir. Bu konuya son noktayı koymak için, onlarla tartışmak yerine sakin sakin konuşup derdinizi daha net bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız. Parasal anlamda alacağınız fikir desteği sizi yeni girişimlere yönlendirecek.

Boğa Burcu - 21 Nisan / 21 Mayıs

Güzel bir gün. İlgi odağı olmak iletişim kurmanızı ve kendinizi karşı tarafa kabul ettirmenizi kolaylaştıracak. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Arkadaşlarınız arasında yaşanacak bir tartışmanın içine istemeden de olsa girebilirsiniz. Tartışmadan çıkmak girmek kadar kolay olmayabilir. İş hayatınızda ilerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Zor günler geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu -  22 Mayıs / 22 Haziran

Bir süredir sallantıda giden ilişkiniz bugün sonlanabilir. Başta bu ayrılık sizi üzse de, daha sonra böylesinin daha iyi olduğunu anlayacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınıza girecek başka biri bu üzüntüden kurtulmanıza yardımcı olacak. Ailevi konularda önce kendinizi suçluyor, vicdan azabı çekiyorsunuz. Çaresiz olduğunuz konularda kendinize yüklenmeyin. Ailenizin sizden beklediği desteği verin. İşinizle ilgili kararlar alırken dikkatli davranmanızda fayda var. Aşırı yorgunluk ve gerilim sonucu sağlık sorunları çıkabilir.

Yengeç Burcu - 23 Haziran / 22 Temmuz

Aşkta anlaşma yoluna gitmelisiniz. Israr ve inat hiç de iyi sonuç vermeyecek. Onun için tatlı sözler söyleyip sevgilinizi hoş tutmalısınız. Gün boyunca performansınızda azalma olabilir. Potansiyelinizi yerinde kullandığınız takdirde, istediğiniz mekanda istediğiniz atmosferi yaratabilirsiniz. İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir gün. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Mide rahatsızlığından şikayet etmemek için yediklerinize dikkat edin.

Aslan Burcu - 23 Temmuz / 22 Ağustos

Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek. Bundan yararlanın. Kalıcı dostluklar kurmanın zamanı. İleride bu dostlukların meyvelerini toplayabilirsiniz. Açık ve içten olursanız her zaman siz kazanırsınız. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızda ufak tefek terslikler olabilir.

Başak Burcu - 23 Ağustos / 22 Eylül

Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Frenleyemediğiniz gece atıştırmaları zamanla size kilo olarak geri geliyor.

Terazi Burcu -  23 Eylül / 22 Ekim

Aşk hayatınızda fırtınalı bir gün sizi bekliyor. Bunun nedeni, uzun zamandır yakın dostunuz olan birinden hoşlanmaya başlamanız olabilir. Ona karşı hislerinizi ilk fark ettiğinizde suçluluk duyabilir ve bu hisler yüzünden arkadaşlığınızı mahvedeceğini düşünebilirsiniz. Ancak, bu suçluluk duygusu bile, ona karşı olan hislerinizi değiştirmeyecek. İş yerinde endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Beklediğiniz bir haberin gecikmesi sinirlerinizi gerebilir.

Akrep Burcu - 23 Ekim / 21 Kasım

Sevgi ihtiyacınızın arttığı bu dönemde yoğunlaşan duygularınızdan dolayı karamsarlığa kapılıp, kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmayın. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin verebilirseniz ve ani kararlar almazsanız bu gün sizin için iyi olacak. Aceleci tutum içine girmeyin. Maddi açıdan çok büyük beklentiler içine girebilir ve bütçenizi aşan yatırımlarda bulunabilirsiniz. Her ne kadar enerjiniz yerinde olsa da, hava değişimlerine karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Yay Burcu -  22 Kasım / 21 Aralık

Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz. Parasal kaynaklarınızda artış gözleniyor. Aldığınız kiloları geri vermek sizin elinizde. Perhize devam. Sorunlarınızın çözümlerini bulabilmek için uzmanlara danışmaktan çekinmeyin.

Oğlak Burcu - 22 Aralık / 21 Ocak

Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var. Aile içinde bazı konularda esnek düşünemiyor, hemen patlıyorsunuz. Bu tavrınız yakınlarınızla ilişkilerinizi güçleştiriyor. Maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız. Gergin haliniz, midenizi de etkiliyor. Biraz rahatlayın.

Kova Burcu - 22 Ocak / 19 Şubat

Duygusal hayatınızla ilgili uzun süredir beklediğiniz gelişme bugün gerçekleşebilir. Hoşlandığınız kişiyle bir araya gelebilir, onun söyledikleri karşısında oldukça heyecanlanabilirsiniz. Ona karşı hissettiğiniz duyguların platonik değil karşılıklı olduğunu öğrenmek sizi mutlu edecek. İş yerinde yeni bir risk alırken iyi düşünmelisiniz. Maddi anlamda sizi zorlayacağını düşündüğünüz bir yatırımı bugün yapmanız mümkün değil. Öksüren ve hapşıran kişilerden uzak durun!

Balık Burcu - 20 Şubat / 20 Mart

Hayatınızda bazı yenilikler yaşayabileceğiniz bir gün. Bu yenilikler aşk veya çalışma hayatınızla ilgili olabilir. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir. Borç olarak dağıttığınız paraları geri toplamakta güçlük çekiyorsunuz.

Editör: Esra Seyirden