İzmir'de taksilere dezenfekte teyakkuzu!

İzmir’de koronavirüs riskine karşı taksilere yönelik seferberlik aralıksız sürüyor. Büyükşehir Belediyesi kent merkezindeki tüm taksileri ilaçlamaya devam ediyor. Böylece araçlar bir ayda 2’nci kez uzun süre etkili kimyasallar ile dezenfekte edilmiş oluyor. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası da temin ettiği maskeleri esnafa veriyor. Böylece hem şoförlere hem de taksi kullananlara güvenli, sağlıklı yolculuk ortamı sağlanıyor.

GENEL 19.04.2020, 11:43 20.04.2020, 14:23
İzmir'de taksilere dezenfekte teyakkuzu!

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Celil Anık, taksilere gönül rahatlığıyla binilebileceğini bir kez daha tekrarlıyor. Anık, bu zor günlerin dayanışma ruhuyla aşılacağının altını çiziyor, destek veren kurumlara teşekkür ediyor.

Esnafımız adına minnettarız

Anık, “Başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanınımız Sayın Tunç Soyer'e, Genel Sekreter Sayın Dr. Buğra Gökçe'ye ve Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Yıldız Devran'a şükranlarımızı sunuyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan, yolcularımızın ve şoförlerimizin sağlığı için mücadelemize katkı koyan ilçe belediyelerimizin yöneticilerine de teşekkür ediyoruz. Esnafımız adına hepsine minnettarız” diyor.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
28°
parçalı az bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?