Sarı-lacivertliler, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Portekizli orta saha oyuncusu Miguel Crespo'nun sözleşmesini 2025 yılına kadar uzattı. 
2020/2021 sezonunda Estoril Praia'dan 1.5 milyon Euro karşılığında transfer edilen Crespo, bu sezon Fenerbahçe formasıyla çıktığı 5 maçta 1 gol attı.

Fenerbahçeden yapılan açıklama şu şekilde; “Kulübümüz, 2021 yılından bu yana formamızı giyen Portekizli orta saha oyuncusu Miguel Crespo'nun sözleşmesini bir yıl daha uzattı. 
Başarılı orta saha oyuncusu, 2024-2025 sezonunun sonuna kadar Futbol A Takımımızın formasını giyecek. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen imza töreninde Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki ve Sportif Direktörümüz Mario Branco da yer aldı. Miguel Crespo'ya hedeflerimiz doğrultusunda çubuklu formamız ile nice başarılar diliyoruz."

“Aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim”

İmzanın ardından konuşan Miguel Crespo, "Benim ve ailem için çok özel bir an. Fenerbahçe ailesiyle ile tekrar birlikte olmaktan ve burada devam ediyor olmaktan dolayı çok muyluyum. Çalışmaya aynı şekilde devam edeceğim." dedi.