Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan 5 katlı malikanesini satışa çıkarmaya karar verdi. Malikanenin kendisine büyük geldiğini belirten Ürek, evin değerinin 102 milyon TL olduğunu duyunca ise büyük şok yaşadı.

Bir programa katılan Ürek,  "Ev çok büyük ve bana artık külfet gelmeye başladı. Bu ev tam 5 katlı, 800 metrekare. Alt katta 4 odada var son katta da suit bir yatak odası. Komşularım da çok ünlü. Evimin olduğu bölge tam Bodrum'un girişi ve çok değerli. Evin değeri 102 milyon TL. Bu fiyatı ben de bilmiyorum. Ben, bana söyleneni söyledim size. İnşallah satılır, Türk lirası halini bilmiyordum. Eşyalarla birlikte verebilirim. Pazarlık payı da vardır. Biz kalabalık bir aile değiliz, ben kalabalık bir aileyle oturmak istedim ama olmadı" ifadelerini kullandı.

Evin yıllık masrafının fazla olduğunu da belirten Ürek, "Bu evin masrafı da çok ben her sene 100-200 bin lira harcıyorum. Satılırsa çalışmam otururum, keyfi işlere giderim. Çünkü artık çok yoruldum. İstanbul'da kalacağımı zannetmiyorum. Bodrum'da her yere ev yapmışlar ama orada altyapı yok. Ben bu isteyerek almadım. Bir takım kumpaslarla almak zorunda kaldım. İki kere evin parasını ödedim. Çok uğraştırdı beni ve ben buranın parasını alın teriyle ödedim. Ben malımı satmayı sevmem ama küçülmek zorundayım." şeklinde konuştu.