Yıllar önce Demet Akalın ve İbrahim Kutluay birlikteliği magazin gündemine damga vurmuş ve ayrılıkları da çok konuşulmuştu. Akalın'dan ayrılan Kutluay ise birden bire Demet Şener ile evlenmişti. O günlerle ilgili iddialar hala konuşulurken, Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu programa konuk olan Şener açıklama yaptı.

"Demet Akalın ile karşılaşırsan konuşur musun?" sorusuna yanıt veren Şener, Akalın ile bahsedildiği gibi arkadaş olmadığını söyledi. Şener şu ifadeleri kullandı, "Olaylar anlatıldığı gibi değil. Hayatımda tanımadığım ve merhabalaşmadığım bir insan. Bunu da buradan son kez söyleyeyim. Yakın arkadaş olduğumuz falan yok. Belki kalabalık bir ortamda 1-2 kez görmüşümdür. Anlatıldığı gibi değil. Bununla ilgili konuşacak bir şey yok. Olaylar yansıtıldığı gibi değil. Eskiden de sonradan da merhabalaştığım yok. Bir şey olmadığı için helalleşecek bir şey yok"

Her şey geçiyor

İbrahim Kutluay'ı affettin mi sorusuna da yanıt veren Şener, "Kendimde bir şey bulmadığım için ve karşı tarafın problemi olduğu için tabi ki affettim. Bunu kendim için yaptım. Bu olaydan 5-6 yıl sonra olabildi. Bununla ilgili baya bir tedavi oldum. Her şey geçiyor ve Allah mükafatlandırıyor. Hiçbir zaman mağduru oynamadım."  dedi.

Demet Şener ve Demet Akalın arasında ne olmuştu?

İbrahim Kutluay ile Demet Akalın, 1998 yılında aşk yaşamaya başlamış ancak 2001 yılında düğün tarihi bile belli olduktan sonra Kutluay ve Akalın'ın ayrılmıştı. Kutluay ayrıldıktan sonra Demet Şener'li görüntülenmiş ve kısa süre sonra da evlenmişti. O dönem Demet Şener ve Demet Akalın'ın yakın arkadaş olduğu ikilinin arasını da Kutluay'ın açtığı ileri sürülmüştü.