İZİKAD'tan KOSGEB semineri

İZMİR İş Kadınları Derneği (İZİKAD) tarafından, üyelerine özel "KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Semineri" gerçekleştirildi.

EKONOMİ 23.06.2016, 12:38 23.06.2016, 13:23
İZİKAD'tan KOSGEB semineri

Seminer KOSGEB İzmir Kuzey Hizmet Merkezi Müdürü Dr. Özgür Armaneri tarafından verildi. Toplantıda, KOSGEB tarafından sağlanan destekler detaylı bir şekilde İZİKAD üyelerine aktarıldı. Armaner, girişimcilere verilecek destek oranları, yeni girişimci desteği kapsamında alınacak olan destekleri, bu destek programlarından derneklerin nasıl faydalanacağını da anlattı.

İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Serter, bu eğitim sayesinde üyelerin kendi işletmelerinde, hem de üyesi oldukları sivil toplum kuruluşlarında KOSGEB destek programlarından nasıl faydalanılacağı konusunda bilgilendiklerini belirterek şu bilgileri verdi: “Proje yapabilme kapasitemizi daha da arttırmak, proje kültürünün ve bilincinin oluşmasını sağlamak, işletmelerimizin yurt içi ve yurt dışı pazar paylarını arttırabilmek, bununla birlikte tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini geliştirebilmek için KOSGEB'ten nasıl faydalanılabileceği konusunda bilgi aldık. Aynı zamanda Derneğimiz açısından da KOSGEB'le birlikte neler yapabileceğimizi gördük. En kısa zamanda bütün bunları değerlendireceğiz ve gerek kendi işlerimizde, gerekse üyesi olduğumuz İZİKAD'da bu desteklerden yararlanmak üzere harekete geçeceğiz."

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?