Koç Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Koçlar, ilişkilerinizde uyum bozuluyor. Bugün kıskançlık damarınız biraz daha kabaracak. Sizi sakin tutacak etkinlikler ile ilgilenmek size iyi gelecek. Bu arada kariyer hayatınızda da yaşanan iniş çıkışlar duygu durumunuzu dengelemenize olanak tanımayacak. Hem aşk hem de iş hayatında insanları eleştirirken sert olmanız çevrenizden tepki topluyor. Bugün gereksiz tartışmalardan uzak durun. Kariyerinizle ilgili hedefinize ulaşmak için bazı sıkıntılara katlanmayı göze almalısınız. Gereksiz harcamalar konusunda kontrollü olmanızda fayda var. Bu arada kışın aniden bastırması ile grip ve nezleye yakalanabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 

Sevgili Boğalar, bugünlerde bir takım monotonluklar canınızı sıcacak. Havaların karanlık olması enerjinizi sarj edemiyor. O nedenle de aşk hayatınızın monotonlaştığından şikayet ediyor ve her şeyi karşı taraftan bekliyorsunuz. İlişkinize heyecan ve lezzet katmak için siz de bir şeyler yapın. Göreceksiniz bugünlerde ev içi yapılacak küçük sürprizler hayatınıza renk katacak. Çalışma arkadaşlarınızla daha çok konuşmalı ve onları anlamak için çaba sarf etmelisiniz. Göreceksiniz ki onların size engel değil, aslında destek olmak istediklerini. Para durumunuzda gelişmeler yaşanacak. Önümüzdeki ay kariyerinizde hızlı bir yükseliş olabilir. 

İkizler Burcu Günlük Yorumu 

Bugün karamsar havaya rağmen çok enerjik kalkacaksınız. Bu halinizi devam ettirebilirseniz aşk ve çalışma hayatınızda olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Arkadaşlarınızla plan yapın. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Parasal konularda bir destek lazım olacak ve bunu istediğiniz kişi yakınlarınız olmalı. Fazla enerjinizi spor yaparak atmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu  

Aşk hayatınızdaki sorunlar çalışma hayatınızı olumsuz etkiliyor. Birden fazla kişinin arasında kaldınız ya da hali hazırdaki ilişkiniz sorunlu. İnsanlar ile aranızda mesafe koyarak kendi hayatınıza iç ve öz bakımınıza odaklanın. Dinlenin. Çok çalışma ile iş hayatında başarılı ve zeki olduğunuzu kanıtladınız. Ancak ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Haksız yere endişelendiğinizi yakında anlayıp rahatlayacaksınız. Ödemeler gözünüzü korkutmasın, beklemediğiniz bir yerden para geliyor. Midenizi düşünüyorsanız bu aralar çok atıştırmayın. Gereksiz tatlı ve acı tüketiyorsunuz. 


Aslan Burcu Günlük Yorumu  

Bugün aşk hayatında istediklerinizi gerçeğe dönüştürme zamanı. Sevgili Aslanlar, uzun zamandır tanışmak istediğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade ederken sakin ve içten olmaya çalışın. İşinizle ilgili karşılaşabileceğiniz ufak bir problem canınızı sıksa da, üstesinden gelmekte zorlanmayacaksınız. İş ilişkilerinizde daha sabırlı davranmanızda fayda var. Bugünlerde sizi istismar etmek isteyen birileri var. Elinizi verseniz kolunuzu götürecek bir kişiye karşı dikkatli ve uyanık olun. Aksi takdirde maddi zarara uğrayabilirsiniz.


Başak Burcu Günlük Yorumu  

Başak burçları için mutsuzluklar geride kaldı. Hep neşeli kişilerle birlikte olun, tatsız konulara kafanızı yormayın. Böylece neşenizin yerine geldiğini göreceksiniz. Yaşamınızdaki olumsuz kişileri hayatınızan çıkanın. Duygusal sorunları hallettiğinizde, iş hayatına odaklanacaksınız. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bugünlerde birlikte çalıştığınız kişilere karşı dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Gelecek günlerde maddi sıkıntı çekmemek için harcamalarınızda kontrollü olun. Diyetinize et değil kış sebzeleri ekleyin böylece hazımsızlıktan kurtulacaksınz. 


Terazi Burcu Günlük Yorumu  

Terazi burçların ilişkisinde dengesizlik yaşıyor. Bugünlerde olumlu düşünceleriniz gün içinde kavgaya dönüşebilir. O nedenle aman sinirlerinize hakim olun. Ama içinizi dökmek istiyorsanız, kavga sonrası sevgilinizle ateşli bir buluşma her şeyi unutturacak. Çalışma hayatında çok değişken bir kişiliğiniz var. Bugün davranışlarınızı kontrol etmeyi bilmelisiniz. Bazı kimselerle gereksiz tartışmalara girerek, sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin. Yapacağınız gereksiz harcamalar ilerleyen günlerde sizi sıkıntıya sokabilir. Değişen hava şartları nedeniyle soğuk algınlığı, grip gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu  

Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin. Hiç beklemediğiniz bir iş teklifi hayatınızı bir anda değiştirecek. Kısmetiniz gittikçe açılıyor. Son derece umutsuz olduğunuz bir para konusunda yakında bazı sevindirici gelişmeler var. Sağlığınız giderek düzeliyor.

Yay Burcu Günlük Yorumu 

Aşk hayatınızda her şey beklediğinizden daha güzel gidiyor. Sevgilinizle aranızda herhangi bir sorun görünmüyor her an gelecek için onunla önemli kararlar almanız mümkün. Kıskanç ve sadece kendini düşünen bir çalışma arkadaşınız, sizi yanlış bir yola sürmek için çalışıyor, konuşuyor. Maddi menfaatlerinizi olduğu kadar mutluluğunuzu da düşünmeli, korumalısınız. Para konularında kandırılmaya çok müsaitsiniz, dikkatli olun. Düzeldiğini sandığınız bir sağlık sorunu tekrarlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu  

Aşk hayatınızla ilgili ciddi bir karar vermek üzeresiniz. Bu kararı verirken hata yapmamak için, duygularınızı değil mantığınızın sesini dinleyin. Çalışma hayatında etrafınıza yaydığınız güven duygusu, sizi aranılan kişi yapıyor. İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmeler gündemde. Bazı olaylarda fazla vurdumduymazlık gösteriyorsunuz. İşinizi engelleyen birine karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gündemde olmayan bir harcama maddi anlamda sıkıntıya girmenize neden olacak.

Kova Burcu Günlük Yorumu 

Aşk hayatında, kıskançlık yaratmazsanız karşı taraftan tam uyumlu bir yaklaşım göreceksiniz. Sözleri ve davranışları yanlış yorumlamaktan kaçının. Çalışmalarınız üstleriniz tarafından takdir görüyor. Bu çabanızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir. Maddi olarak günübirlik yaşıyorsunuz, kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. İlerki günleri düşünmek için plan yapmalısınız. Aileden birinin, bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekebilir. Telaşlanmayın, ciddi bir şey yok.

Balık Burcu Günlük Yorumu  

Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygular kadar da gerçekler de hüküm sürüyor. Duygusal beraberliğinize üçüncü şahısları karıştırmamaya gayret edin. Günü, ilişkinizi tüm olumluluğuyla gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz. İşinizdeki başarınız ve sabırlı davranışlarınız bazı engelleri ortadan kaldıracak. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz iş ilişkileri içine girebilirsiniz. Tasarrufunuzu değerlendirmekte karar veremiyorsanız, bir bilenden yardım isteyin.