İzmirliler evde kalıyor İzmir’in yolları yenileniyor!

Koronavirüs salgını nedeniyle İzmirliler çağrılara uyarak evlerinde kalırken Büyükşehir Belediyesi de boşalan Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nın sokaklarını ve caddelerini yeniliyor.

BELEDİYE 06.04.2020, 15:00
İzmirliler evde kalıyor İzmir’in yolları yenileniyor!

Dünyayı tehdit eden koronavirüs salgını nedeniyle sokaklar boşalınca İzmir Büyükşehir Belediyesi kentin pek çok noktasında yol yenileme çalışmalarını hızlandırdı. Büyükşehir’in iştiraklerinden İzbeton’a bağlı ekipler Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda yolları yenilemeye başladı.Ekipler yoğun kullanım ve mevsim koşulları nedeniyle deforme olarak araç ve yaya trafiğini olumsuz etkileyen noktalara müdahale etti. Parke kaplama, kayrak taşı ve beton kısımlar tamir edildi, yollar yenilendi.

Ekipler çalışmaları sırasında güvenli mesafeye azami özen gösteriyor.

Yorumlar (1)
İz Gazete 1 yıl önce
Çalışmalar güzel ama ayırım yapılmadan olmalı .Çeşme Alacatı (Eski Petek Sitesi)16105 sokak ve paralelindeki sokaklardaki parkeler kaldırılıp yerine asfalt yapılıyor.Bu çağda mahalle aralarında asfalt olmamalı.Asfaltın kanserojen olduğunu söylemeye gerek olmadığını düşünüyorum.
Alaçatı'da asfalt olan yer de sadece bizim sokaklar olduğu söyleniyor.Bu durum da bizleri çok üzüyor.Bizler de parke istiyoruz.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?