Çocuk Kulübü ile yaz tatili daha güzel

Geçtiğimiz Ekim Ayı’nda kurulan ve üye sayısı kısa sürede 7 bine yaklaşan Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü, yaz tatilinde de etkinliklerine devam edecek.

BELEDİYE 21.07.2018, 10:30 21.07.2018, 12:55
Çocuk Kulübü ile yaz tatili daha güzel

Miço Çocuk Tiyatrosu, 14 Temmuz Cumartesi günü saat 13.00’de Pınarbaşı Çamlık Parkı içerisindeki Pınar Kafe’de Bornovalı minikler için sahnede olacak.

Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü, okulların tatilde olduğu Yaz ayları boyunca da ilçede yaşayan çocukları biraraya getirecek. Çocuk tiyatrosu, çizgi sinema ve doğum etkinlikleri devam edecek Çocuk Kulübü’nün bu dönemdeki ilk programı, 14 Temmuz Cumartesi günü Pınarbaşı’nda gerçekleştirilecek. Miço Çocuk Tiyatrosu saat 13.00’de Çamlık Parkı içerisindeki Pınar Kafe’de Bornovalı minikler için sahnede olacak.

YAZ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

2017 yılının Ekim Ayı’nda kurulan Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü, düzenlediği sosyal ve kültürel etkinlikler ile çocukların eğlenirken öğrenmelerine imkan sağlıyor. Bornova’nın dört bir yanındaki çocukları bir araya getiren Kulüp, her hafta farklı bir mahallede etkinlik düzenliyor. Üye sayısı 7 bine yaklaşan Kulüp, kurulduğundan bugüne 4 çizgi sinema ile 23 tiyatro oyununu Bornovalı çocuklarla buluşturdu. Binlerce çocuğa satranç takımı hediye edildi. Her ay geleneksel olarak düzenlediği doğum günü partileriyle de üyelerinin özel günlerini unutmadı.

ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZ

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, geleceğin çocuklarla inşaa edileceğini vurgulayarak, “Bornova Belediyesi olarak bu bilinçle çalışıyor, çocuklarımızın düşünen, sorgulayan ve araştıran bireyler olarak yetişmesi için projeler üretiyoruz. Çocuklarımızın eğlenirken öğrendiği, birlikte sosyal hayata katıldığı Çocuk Kulübümüzü de bu amaçla kurduk. Tüm çocuklarımızı Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü’ne üye olmaya davet ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?