Altınordu’nun Öz Kaynak Sistemi’nden yetişen 4 oyuncu geçen yıl ortaya koydukları başarılı performans ile dikkat çekmişti. Transfer döneminde de bazı kulüpler tarafından yakından takip edilen Mert Furkan Bayram, Arif Şimşir, Hasan Berat Kayalı ve Furkan Yöntem, Avrupa Şampiyonası’nda göstereceği performanslarla bir kez daha gündeme gelecek.

Furkan Yöntem geri döndü

Altınordu’da geçen yılın ilk yarısında büyük sakatlık yaşayan ve sezonun son bölümlerinde kadroya girmeye başlayan Furkan Yöntem’in tamamen iyileşmesi ve milli takıma çağrılması da büyük sevinçle karşılandı.

Altınordu Futbol Okulları’nda yeni dönem 

Öte yandan Altınordu Futbol Okulları’nda da yeni dönem başladı. Geçtiğimiz günlerde AFO Direktörü Köksal Ferizcan ile yollarını ayıran İzmir ekibinde bu göreve Ertürk Arslan getirildi. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın “Altınordu 2024” projesi kapsamında AFO’da da yeniden yapılanma gerçekleşti. Yeni dönem AFO etkinlikleri kapsamında; yurdumuzun dört bir yanında tüm belediyeler ve Gençlik Spor Müdürlükleri ile beraber bütün il ve ilçelerde “100 Çocuk Şenliği” hedefleniyor. Başkan Seyit Mehmet Özkan, bu etkinliklerin hiç birinden 1 lira dahi kar amacı güdülmeyeceğini ve sadece çocukların mutluluğu hedefi için çalıştıklarını bir kez daha vurguladı.

Editör: Esra Seyirden