SGK'lı hastalara katarakt ameliyatı farkı yok

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, sosyal sorumluluk bilinciyle, maddi durumu yetersiz katarakt hastalarını, Ramazan ayı boyunca ücretsiz ameliyat yapacak.

SPOR 04.06.2016, 11:44 04.06.2016, 11:50
SGK'lı hastalara katarakt ameliyatı farkı yok

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ömer Seymenoğlu, 10 yıldır Karşıyaka'da hizmet verdiklerini ve 50 bin den fazla hastaya şifa kaynağı olduklarını söyledi. Op. Dr. Seymenoğlu “Maddi durumu yetersiz katarakt SGK'lı hastalardan, tetkik ve ameliyatları için Ramazan ayı boyunca ilave ücret almayacağız" dedi.

Op. Dr. Ömer Seymenoğlu “Günümüz ekonomik koşullarına göre, vatandaşın sağlığa para ayırması gittikçe güçleşmektedir. Bu nedenle, SGK'lı hastalarımıza yardımcı olmak arzusuyla, fark ücreti almadan, katarakt ameliyatı uygulamasını başlattık. Vatandaşın mutluluğunu görünce, biz de doğru bir iş yaptığımıza yürekten inandık. Hasta sağlığının herşeyden önde geldiği bilinciyle, ticari kaygı gözetmeden bu projeyi başlattık ve hastalarımızın yoğun ilgisini gördük. Ramazan ayı boyunca da bu hizmetimiz devam edecektir" dedi.

 

İZMİR (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
18°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?