Karşıyaka’nın jimnastikçileri

Karşıyaka Belediyespor’un jimnastikçileri, Bolu’da düzenlenen turnuvadan madalyalar ile döndü.

SPOR 28.08.2018, 11:10
Karşıyaka’nın jimnastikçileri

Karşıyaka Belediyespor’un genç ve başarılı jimnastikçileri, Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından 17-18 Ağustos tarihlerinde Bolu’da düzenlenen Artistik Jimnastik Kulüplerarası Bayanlar Yıldız, Genç ve Büyük Yarışmalarından madalya ile döndü. Yarışmaya 4 sporcu ile katılan Karşıyaka Belediyespor’da; Doğa Özgöçmez, Melisa Hıdırbozan ve İlayda Şahin, Kulüplerarası Turnuva’da takım halinde birinci oldu. İlayda Şahin, Büyükler Kategorisi’nde ‘Ferdi’ olarak da birincilik elde etti.

RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKTILAR

Bolu Murat Canbaş Jimnastik Salonu’nda düzenlenen turnuvada, Gençler Kategorisi’nde ferdi olarak yarışan Dilara Yurttaş da Türkiye 3’üncülüğünü elde etti. Antrenör Derya Öner Ağan’ın himayesinde atlama masası, asimetri, denge ve yer etaplarını başarıyla tamamlayan Karşıyaka Belediyespor’lu sporcular, yüzlerce sporcuyu geride bırakarak göğsümüzü kabarttı.

“SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Sporun her branşını destekliyor, her yaşta yeni sporcular yetişmesinin önünü açıyoruz. Geleceğe yaptığımız bu yatırımın meyvelerini toplamak ve sporcularımızı başarılı görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Bundan sonra da sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
33°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?