İzmirspor'da Sağlam acı konuştu

 BÖLGESEL Amatör Lig 10. Grup'ta, Süper Amatör'e düşmesi kesinleşen İzmirspor'da Teknik Direktör Aziz Sağlam, çarpıcı tespitlerde bulundu.

SPOR 05.04.2016, 12:55 05.04.2016, 13:06
İzmirspor'da Sağlam acı konuştu

Yeşilköy deplasmanında alınan 0-0'lık beraberlik sonrası matematiksel şansı sona eren takımda gözyaşı döken tek bir futbolcu bile görememenin kendisini çok üzdüğünü söyleyen Sağlam,  "Ben İzmirspor'da futbol oynarken şampiyon olduğumuzda deliler gibi sevinir, küme düştüğümüzde günlerce ağlardık. Şimdi bırakın gözyaşı dökmeyi üzülmüyorlar bile. Gelinen durum çok acı" şeklinde konuştu.

Bu sezon lacivert-beyazlı ekipte görev yapan üçüncü teknik adam olan Aziz Sağlam, İzmirspor'da yetiştiği için ateşten gömleği giydiğini belirterek, "Sezon başında yapılan yanlış transferlerin bedelini ödedik. Yönetim de, taraftar da, futbolcular da suçlu. Herkesin ahını almışlar. Bu bir kara lekedir. Olan kulübe oldu. Ben de dahil kimse Başkan Emin İşletir'i sevmek zorunda değil, ancak onun makamına saygı göstermek zorundasınız. Taraftar başkanı sevmiyor diye takımı yalnız bıraktı. İzmirspor'da aşçı futbolcuya fırça atıyor, dedikodu hat safhada. Bu iş bitmiş" yorumu yaptı.
 
 
Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)
Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
az bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?