Ekiz Yumurta'nın yıldızı Pelin

KADINLAR Basketbol Bölgesel Ligi B Grubu'nda üst üste 7 maç kazanarak yoluna emin adımlarla devam eden şampiyonluk hedefindeki Ekiz Yumurta Foça Basketbol'da Pelin Güçsavdı istatistiklere damga vurdu.

SPOR 23.01.2016, 15:27 23.01.2016, 14:47
Ekiz Yumurta'nın yıldızı Pelin

KADINLAR Basketbol Bölgesel Ligi B Grubu'nda üst üste 7 maç kazanarak yoluna emin adımlarla devam eden şampiyonluk hedefindeki Ekiz Yumurta Foça Basketbol'da Pelin Güçsavdı istatistiklere damga vurdu. Başarılı forvet, ligde 12.9 sayı, 12 ribaund ortalaması tutturdu. Üç sayılık atışlarda dayüzde 41 gibi bir istatistik yakalayan 30 yaşındaki Pelin, "Bireysel performansımdan çok takımın başarısı önemli. Hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmaşa çalışıyoruz. Ekiz Yumurta Foça Basketbol'un yeri üst ligler ve bunun için canımızı dişimize takarak mücadele ediyoruz" dedi.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (8)
bülent serçe 4 yıl önce
Tebrikler, tümü doğru tespitler. Bu yazıyı akp - fetö çıkar ortaklığı ; Fetö nün Truva atı AKP, siyasetin ve siyasetçinin sorumluluğu , Rabbim bizi affetsin gibi anahtar cümlelerle çoğaltmanı umuyorum..sevgiler
İskender Ulutaş 4 yıl önce
Yazı güzel, yazanın kalbi de güzel olduğu için ufak tefek eksiklikleri görmemek gerek.
SÜREYYA UŞAKLI 4 yıl önce
''verileri sunanlar, bizim bilmemizi istedikleri kadarını verdikleri için sağlıklı sonuçlar çıkarmak olanaklı değil'' bu tespite katılıyorum Ramis.
Her sonucun bir sebebinin olduğu herkesçe bilinir.
Bizler bir sonucun şu sebepten dolayı gerçekleştiğini düşünebiliriz.
Oysa sahip olduğumuz tüm kavrayışın ya da sahip olduğumuzu düşündüğümüz tüm bilginin ötesinde tamamen başka bir sebepten gerçekleşmiştir oysa...
Yüreğine sağlık arkadaşım..
Nesrin Özer 4 yıl önce
At izi it izine karıştı da bir suskunluk bir ölü toprağı var üstte başta. Hani bir dönemin esprisiydi ve hiç sevmezdim ama resmen kal geldi... Bişey yapmalı nın altı boşaldı. Aklıma hem devekuşu hem de Midasın kulakları geliyor... Demem o ki artık at at değil it de it.... Ama umut işte hala aynı Umut... Sen gibi...
nefize selçuk 4 yıl önce
Başarısız darbeden çıkan başarılı sivil darbe. Tespitlerine ve önerilerine katılıyorum yarın bizler ve geleceğimiz olan çocuklarımız için çok tehlikeli .
Kenan Ozdere 4 yıl önce
Bu darbe iktidara karşı değil,bu ülkenin tüm ilerici insanlarına karşı yapılmıştır.Darbe ,aksine başarılı olmuştur.Darbe öncesinde yapamadıkları faşist kararları ,ohal kılıfıyla acımasızca uygulamaktadırlar.
Hakan dogrusozlu 4 yıl önce
Katiliyorum hocam
Kemal Uşaklı 4 yıl önce
Ben herzama söylerim. At iziyle it izi asla birbirine karışmaz. İyi bir izciyseniz, atı da bilirsiniz, iti de....
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
28°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?