Çeşme'ye yeni sağlık tesisi geliyor!

Çeşme Belediyesi, 2020 yılı Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda Ilıca’da Çeşme Belediyesi'ne ait dükkanlarda 365 gün 24 saat hizmet verecek olan yeni bir sağlık tesisi yapılmasına karar verildi.

SAĞLIK 07.01.2020, 23:18 07.01.2020, 23:37
Çeşme'ye yeni sağlık tesisi geliyor!

Çeşme Belediyesi, 2020 yılı Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı 1. Bileşimi gerçekleştirildi. Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'a, Ilıca’da Çeşme Belediyesi'ne ait dükkanlarda 365 gün 24 saat hizmet verecek olan yeni bir sağlık tesisi açılması oy birliği ile yetki verildi. Bu sağlık tesisinin açılmasında Başkent Üniversitesi ile işbirliği yapılacağı bilgisine ulaşıldı. 

'12 AY HİZMET VERECEK BİR SAĞLIK TESİSİ YAPILMASINI İSTİYORUZ'

Ekrem Oran, “Biz Çeşme’de yeni bir sağlık tesisi olmasını hayal ettik ve bu doğrultuda yaptığımız görüşmelerde de Başkent Üniversitesi ile belli bir noktaya geldik. Burada 12 ay hizmet verecek bir sağlık tesisi yapılmasını istiyoruz. Vatandaşlarımızı artık Urla’ya, Dokuz Eylül Hastanesi’ne göndermekten kurtaracak, bünyesinde Fizik Tedavi, Kardiyoloji ve birçok uzmanlık gerektiren branşın olacağı bir hastanenin Çeşmeliler’in hizmetine girmesi için gerekli adımlarımızı attık. 10 dakikanın bile kıymetli olduğu bir kalp krizinde Ilıca’da elimizin altında bir Kardiyoloji Bölümü olacak. Çeşmemiz’e hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (3)
incilay arat 7 ay önce
TEŞEKKÜRLER CALIŞKAN BAŞKANIM BİRDE HER MAHALLEYE OTOBÜS İŞİNİ YAPARSANIZ HERKES COK MUTLU OLACAK CÜNKÜ PARK BÜYÜK SORUN OZAMAN PARK SORUNUDA KALMAZ MAHALLER ARASINDA HARAKET OLUR SEVGİLER BAŞKANIM
Mehmet Attila 7 ay önce
ELLERİNİZE SAĞLIK EKREM BAŞKAN
Ercüment 7 ay önce
Evet güzel bir hizmet ıldırdan ılıcaya nasıl gidiceğimizide söylerseniz şunu düşünmücem parasi olana hizmet .Belediye olupta belediye otobüsü olmazmi .Aracimiz yok .dolmuş saat başı ve pahali akşam yok .asgari ücretle çalışıp dolmuşa nasıl binicez
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
29°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?