Sındır'dan mazbata mesajı: 'İyi ki varız'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almasıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

POLİTİKA 18.04.2019, 09:53
Sındır'dan mazbata mesajı: 'İyi ki varız'

İZ GAZETE - 31 mart yerel seçimlerinde İstanbul'da oy çoğunluğu ile Büyükşehir Başkanlığına seçilen Ekrem İmamoğlu 17 Nisan'da 17 gün sonra mazbatasını alarak göreve başladı. Tüm yurtta sevinçle karşılanan mazbatayla ilgili CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır da bir mesaj yayınladı. 

Sındır, Cumhuriyet tarihine altın harflerle yazılacak bir gün olarak nitelediği 17 Nisan'ı bir başarı olarak nitelendirip "Bu başarı; yoldaşlık bilinciyle birlik ve dayanışma duygusuyla hareket eden ve her biri kendi görev ve yetkilerinin çok ötesinde gayret gösteren tüm örgütümüzün ve demokrasi, barış ve kardeşlik özlemi duyan tüm yurttaşlarımızın başarısıdır." dedi.

"Esas görev şimdi başlıyor" diyen Sındır mesajında şu ifadelere yer verdi; "‪Sandıkta kazandığımız başarımızı hakça ve insanca bir düzen için tek yürek ortaya koyacağımız emeklerimiz ile yılmadan yorulmadan çalışarak yerelden genel iktidara taşımalıyız. Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanetini ilelebet yaşatacağız. ‪Hepimiz iyi ki varız."

Yorumlar (0)
banner96
22°
açık
Günün Anketi Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü